Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy orvos mit gondolhat,érezhe...

Egy orvos mit gondolhat,érezhet mikor elbagatellizál egy komoly tünetet,majd ezért a beteg meghal?

Figyelt kérdés
Van lelkiismerete az ilyennek?
2022. jún. 22. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha normális orvosról beszélünk,akkor igenis van lelki ismerete,és nagyon sajnálja a betegét,ha elvesztette hanem)


Viszont ez az én véleményem amit fogok mondani,. (Néhány aki régóta orvosként dolgozik,és sok beteget vesztett el,az már megszokta és nem igazán törődik vele,én például ismerek ilyent

2022. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konkrétan Koller Katalin esetére gondolok. Persze tudom hogy senki se mondta hogy nem kereshet másik orvost aki komolyan veszi őt.

Most hallottam először a történetét,és nagyon sajnálom őt.

2022. jún. 22. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolja, hogy segített ugyanezzel a reakcióval 25 másik betegen, akik inkább hipochonderek. Ha érzed, hogy valami nincs rendben, ne hagyd magad lerázni. Nagyon sajnálom Koller Katalint, de a barátaimnak és a családomnak is azt javaslom, hogy ha érzi, hogy baj van, akkor kérjen másodvéleményt és bízzon a megérzéseiben.
2022. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!