Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap este sűrgősségin...

Tegnap este sűrgősségin voltam , most nagyon szorongok , irna vki valami megnyugtatót?

Figyelt kérdés

Azért mentem be mert nem rég vettem egy WIWE ekg-t és nagyon magas - eltérő értékeket jelzet pq:198 qtc : 550 és azt irta a készülék : kamrai vezetés zavara gyanú.

Ahogy ezt megláttam rosszúl lettem , erős szívdobogás , mellkasi égő érzés + nyomás , a sürgin jobban lettem , ekg jó lett labor is , hazaengedtek , este még elvoltam , de amióta ébren vagyok egyszerűen nem megy ki a fejemből , félek visszajönnek a tünetek , a készüléket nem akarom használni mert megijeszt és nem vagyok biztos benne hogy pontos. Többet árt mint használ.



#szorongás #pánik #Otthoni wiwe ekg
2022. jún. 23. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szervi bajod nincs, csak hipochonder vagy + van egy generalizált szorongásod, esetleg pánikbetegséged.
2022. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hipohonder vagy. Dobd ki azt a szart
2022. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A pánikbetegséghez tényleg nem való az a kütyü, rakd el, nem segít.


Megnyugtatásul azt tudom elmesélni, hogy mi felszereltünk az előbb egy napernyőt az erkélyre, és így sokkal jobb. Nem éget a nep, kellemes kis fészek hangulata van, mert narancssárga csíkos. Zsizsegnek kint a kabócák, a távolban gyerekek játszanak visítozva, biztos van náluk valami slag. :) Még egy kicsit dolgozgatok a laptopmon, aztán még nagyobb nyugi lesz, szerintem előveszek valami jó könyvet, amíg hazaérnek a többiek. Az élet szép, ma délután legalábbis elég jól alakulnak a dolgok.


Ezt kívánom neked is!

2022. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideje elkezdeni valami autogén tréninget.
2022. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Igen, írok.

Októberig marad az árstop.

2022. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Pánikroham. Nekem, most a nagyon meleg időben gyakrabban jelentkezik. Nagyon rossz érzés.
2022. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az automata elemzést még orvosként sem szabad készpénznek venni. Az esetek 80%-ban hülyeséget ír ki, hisz műtermékek lesznek az EKG-n. Mindig manuálisan kell elemezni. Emellett otthon meg csak ne nézegesd magad, ha nincs semmi panaszod. Rakd el jó messzire.
2022. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es , már elraktam , kár volt megvenni , azt mondták ilyen jó meg olyan jó , meg ennek hitelesek az eredményei.....
2022. jún. 23. 21:43
 9/9 anonim válasza:
Ennyitől azért nem hipohonder senki. Vett egy elvileg szuper jó gépet, aztán ez a szuper okos készülék kiírt egy ilyet. A helyében én is megijednék...pláne azután miután olyan tünetei lettek amik utalhattak erre, de ez tényleg csak a pánik, én pánikbeteg vagyok, ismerem ezt. Nekem is volt olyan, hogy fulladtam, nem kaptam levegőt, ájulásérzet volt rajtam, alig hallottam, a szivem majd kiugrott...nyilván megijedtem és a legrosszabbra gondoltam. Ettől nem vagyok hipohonder, de aki egy ilyen erős roham közben nem gondol arra hogy mi van ha...akkor az gyakorlottan kezeli nem is kicsit a pánik helyzetét...
2022. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!