Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hipochonder elobb- utobb...

Egy hipochonder elobb- utobb beteg lesz?

Figyelt kérdés

Testverem diplomas hipochonder. Minden heten mas betegsege/ altalaban komoly/ van. Tuneteket is szokott produkalni. Nagyon okos Mensa tag , de mar mindenkit az oruletbe kerget. Baratai elhagytak. Mi a csalad is menekulunk Allandoan keres valami tunetet. Rajtunk is.

Egy vagyont kolt maganorvosra, vitaminokra, kurakra. Amugy nagyon szep lany, de most peldaul so dietan van. Ma volt vasarnapi ebed csak sos salatat es krumplit evett. Ezt lehet kezelni?



2022. júl. 3. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Hipochonder megbetegiti magat
Szerintem nem
El fog mulni
Elete vegeig tart
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h tényleg van valamilyen egészségügyi problémája amit nem sikerült diagnosztizálni...
2022. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ilyen előre haladott a dolog (a barátai is elhagyták, mindenkit az őrületbe kerget), akkor szerintem szakember nélkül ebből nincs kiút.
2022. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi psziché sokmindenre képes. Ha be beszélsz magadnak egy betegséget, a szervezet gyártja hozzá a tüneteket.
2022. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki hipochonder az már beteg.
2022. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakértő vagyok ebben a témában

Úgy érzem szexuálisan nem elégedett ezért direkt kárositja magát hogy orvoshoz menjen,az orvosi vizsgálatok egyes embereket felizgatja,ha az orvos,meghallgatja a szívét, akkor felizgul és addig megy amig a vessző felrobban

2023. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!