Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet abba hagyni a...

Hogyan lehet abba hagyni a pszichátriai gyógyszert és depo inekciot, mert velük munkaképtelen lettem és nem élvezem már az életet sem. ???

Figyelt kérdés
Én nem voltam pszichátriai beteg csak az életkörülményeim olyanok voltak, hogy gyanakodtam mindenkire és rám tettek egy csúnya diagnózist és azóta figyelem zavaros, koncentráció zavar, stb... tünetem van. És ezek maradandó egészség károdost okoznak???
2022. júl. 10. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat azt azert erosen ketlem, hogy nincs problemad, mert az ember nem kap csak ugy gyogyszereket es diagnozist a semmire.


Az orvosoddal kell errol konzultalnod.

2022. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Létezik ilyen hogy az ember bemegy ideggondozóba és annyira lelkes a pszichiáter hogy mindenféle veszélyes gyógyszert felír, ami még jobban ront a helyzeten. Szerintem az injekció meg az ilyen pszichiátrián írt gyógyszerek függőséget okoznak, nagy odafigyeléssel és saját magad lefoglalásával túl lehet rajta jutni.
2022. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!