Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zöld széklet, mitől?

Zöld széklet, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hetek óta savproblémával küzdök! Holnap megyek tükrözésre.. a gyomrom fáj folyamatosan.

Spirulina algát szedek 2 napja. Ma zöldes (szagos) hasmenésem volt. Ebéd után azonnal. Régebben is gyorsan ürített a szervezetem, de nem ilyen színt.


Spirulina okozhatta ezt? Az izgalom a holnapi vizsgálat miatt pedig a hasmenést.

(Nagyon félek a holnapi vizsgálat miatt)



2022. júl. 12. 14:31
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lehet attól is meg emésztési, felszívódási zavar miatt is.
2022. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az idegesség okoz bizony hasmenest. Belőlem kb mindn kijön ha félek valamitől. Pl fogorvos.

Ha az alga zöld színű akkor attól volt zöld. Nekem legutóbb a cukinitől sikerült. Nem kell megijdeni. Szerintem a gyomrod is az idegeskedestől fáj. Egyebként a vizsgálat nem olyan szörnyű volt már nekem is. De gyorsan túl leszel rajta. Ne félj tőle. A diagnózis meg lefogadom reflux lesz és kapsz majd rá savlekötőt amitől jobban leszel.

2022. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az algáteg hagyd abba amig nem kalaz diagnótist úgysem hó az semmie
2022. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Refluxos panaszokra háziorvos által adott savcsökkentőt szedek, de lehet kevés az adag,és azért rossz.

2022. júl. 13. 06:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül a tükrözés után. Hagyd abba az algát attól tojsz zöldet és a tükrözésen sem lenne szerencsés ha a gyomrod fala helyett csak algát látnának.
2022. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!