Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek mostanában idén...

Valakinek mostanában idén nyáron enyhébb de gyakori vizelési inger?

Figyelt kérdés
1 hete kb,hogy azt vettem észre,hogy kicsit többet kell kimennem vagyis inkább jobban az inger van meg az sem nagyon nagyon enyhébb de érzem pisilés után is.De most az elmúlt hétvégén voltak programok szórakozás és nem is figyeltem rá mintha nem is lenne.Sajnos vannak lelki gondjaim is szociális fóbia rtettenően ráparázok sok sok dologra is és tervben van pszichológus is.
2022. júl. 13. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyton gondjaim vannak ezen a téren. De amit írsz az elég enyhének tűnik. Próbáljrg tőzegafonya kapszulát szedni pár hetig és mellé kisvirágú füzike teát. Jó a hólyagurutra mindkettő. Dmben kapható. Nekem ezek beváltak. Teából elég 1 cseszenyi/nap. Mellekhatást nem tapasztaltam.
2022. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és ne parázz ha rosszabbodik akkor max elmész az urológiára. Ott adnak egy poharat abba belepisilsz a mosdóba megnézik van e bakterium a vizeletben es adnak rá valami gyógyszert amitől elmúlik

Nincs benne semmi félelmetes. Majdnem minden nővel előfurdul élete során

2022. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok 25/f :)
2022. júl. 13. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor is előfordulhat amit írtam ugyan úgy működik. :) csak nőknél gyakoribb a hugyúti fertőzés azért gondoltam hogy lány vagy
2022. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Esetleg bárki valaki más tud még tanácsolni valamit?Hozzászólni szivesen fogadom.
2022. júl. 14. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nyáron, könnyen elképzelhető, hogy többet iszol, mint máskor :)
2022. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron pont kevesebbet pisilek a meleg miatt. Fura.
2022. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!