Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El nem múló szédülés, fáradtsá...

El nem múló szédülés, fáradtság, szívtájéki fájdalom, gyakori vizelés, de az orvosok szerint minden rendben van?

Figyelt kérdés

A tüneteim pár hete kezdődtek, fáradékonysággal, időnként mellkhasi szúró fájdalommal.


Azóta több orvosnál is voltam, rengeteg kivizsgálást csináltak (vérnyomásmérés, ekg, holter ekg, vérteszt, szívultrahang, mellkhas röntgen,stb) de az orvosok szerint minden rendben van.


Azonban napok óta szédülök, sokszor úgy érzem majdnem el tudnék ájulni. Néha elmúlik egy időre de utána visszatér és sokszor rosszabb mint volt és órákig, akár egy napig is tarthat. Lépcsőzéskor (vagy akár ha gyorsabban sétálok) nagyon felmegy a vérnyomásom és zihálok. Mostanában étvágytalanabb is vagyok és nehezen tudok koncentrálni.


Néha úgy érzem a szívem is rendszertelenül ver. Állítólag magas a vérnyomásom de soha semmilyen gyógyszert nem írtak fel.


22/F



2022. júl. 25. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon meleg van, egyszerűen csak igyál többet, és ne tartózkodj sokat a napon.

Mennyi a vérnyomásod?

2022. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért a gyakori vizelés miatta kérdező súlya is érdekelne, mert cukorbetegség tünete is lehet. A lépcsőzéskor a zihálás szintén lehet túlsúlytól.
2022. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hónapok-évek óta ez van, szintén sok vizsgálaton voltam, sose találtak semmit. Azt mondták, hogy stressztől van.
2022. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
stressz, szorongás, depressziód nincs?
2022. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok túlysúlyos, kimondottan sovány vagyok, átlag alatti testsúllyal de eddig nem volt problémám belőle. Vércukorszintet is mértek az is normális határértéken belül van.


Vérnyomás: fekve 139/72, ülve 146/86, állva 141/85


Stresszelni, szorongani elég gyakran szoktam, évekkel ezelőtt is sokat szorongtam de akkor nem szédültem. Viszont mostanában akkor is szédülök néha amikor otthon ülök és pl. videót nézek.


#3 sajnálom :/ azért a legjobbakat... olyan rossz hogy nincs rá megoldás, és elvileg minden rendben van, de nagyon úgy érzem hogy nincs.

2022. júl. 25. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Srácok.

Ezeket legtöbb esetben valóban a stressz okozza,az ijedtség/pánik ami rátesz a tünetekre.

Tapasztaltam már nagyon sokszor, marha rossz érzés mikor az agyad sem akar együtt működni veled.

Próbáljátok találni valami hobbit,valamit amit szerettek csinálni mert az agyalás tönkretesz teljesen.

Ebben a mai világban nem is csodálom hogy mindenki állandóan rosszul érzi magát..


Remélem hogy semmi komoly szervi baj nincsen,Jobbulást Kívánok.

2022. júl. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, még mindig nem múlt el.
2022. júl. 28. 15:54
 8/8 xp ali ***** válasza:
Mostanában több ismimtől hallok uilyen tüneteket. Oltott, oltakozatlan, vegyesen. Tény, hogy nehéz időket élünk és sok a stressz. Sztem is a stressz okozza. Sportolj (ésszel), attól jobb lesz.
2022. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!