Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki megnyugtatna hogy...

Valaki megnyugtatna hogy nincs leukémiám? Mert már megőrülök úgy érzem..

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezt egy orvosnak kellene megmondania. Menj el kezelésre, és ha tényleg nincs, megnyugodhatsz. De ha idegenektől vársz szakvéleményt és nyugtatást úgy, hogy semmilyen infót nem tudunk...
2022. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltál orvosnál?
2022. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy van?
2022. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3-asnak: köszönöm szépen, megpróbálom leírni.

Úgy kezdődött hogy övsomorom lett egy hónapja. Már akkor olvastam hogy okozhatja ez a "nem időskori" övsömört. Mondtam a háziorvosnak de kb kinevetett.. elküldött vérvételre, akkor csak az eozinofil, a laktát dehidrogenáz, a nátrium és a karbamid lett alacsony. Azt mondta ez teljesen jó vérkép, nyugodjak meg.

De utána 2 héttel újra elmentem vérvételre és akkorra picit lejjebb ment a vörösvérsejt, nem volt csillagos de az alsó határértéken volt. Az eozinofil tovább csökkent. Karbamid is, nátrium is alacsony.

Voltam hasi ultrahangon az negatív lett.

Tüdőszűrésen is, az is negatív.

2022. júl. 16. 15:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen hülye vagy. Az övsömörnek mi a fene köze van a leukémiához. A baranyhimlő vírusa okozza. A laborod meg teljesen jó. Leukémiánál nem ilyen eltétések vannak. De ha az orvosnak sem hiszed el akkor mégis mi mit írjatnánk neked? Szedjél egy kis vasat hogy ne legyél verszegény aztán ennyi. Meg lehet nyugodni.
2022. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

De nincs vashiányom. 18,1 (10,7-32,2)

Ezért (is) gondoltam hogy akkor más miatt lehetek vérszegény.

Foltjaim is vannak mostanában és piros pöttyök is.

Hát nem tudom, jó lenne megnyugodni de teljesen kész vagyok:(

2022. júl. 16. 16:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te már megőrültél. Azt írtad "az alsó hatarerteken volt a vörösversejt"

Miközben az alsó határ 10.7 neked meg 18 felett van!!!!

Pszichiátrián tudnak rajtad segíteni mert ez nagyon súlyos.

Akinek valóban határertéken van a vörösversejtje annak érdemes vasat szedni akkor is ha nem vérszegény még. De a tiéd nincs a határertéken és leukémias sem vagy csak elmebeteg.

2022. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a vas amit írtam.

A vörösvérsejt 4,1 (4,1-5,1)

2022. júl. 16. 16:41
 9/17 A kérdező kommentje:
De ezt nem tudtam hogy akkor is érdemes vasat szedni. Akkor veszek. Köszönöm.
2022. júl. 16. 16:42
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Te gyagyas vagy teljesen???!!! Semmi szükséged a vasra. Most írtam le. NINCS határértéken a vörösvérsejted!!! Nem ismered a számokat? 10.7 az alsó határ!!! Neked 18.1 van!!! Majd ha 11 lesz akkor szedjél vasat. 🙈

Ennyi ésszel csoda, hogy még élsz

2022. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!