Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki eltitkolta...

Van itt olyan aki eltitkolta betegségeit egy állásinterjún vagy üzemorvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 19:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Rossz kategória valaki jelentse!
2022. júl. 29. 19:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek kilencven százaléka ezt teszi akinek betegsége van, és nem kezelik. Ha kezelik, kár kamuzni, mert azt úgyis megtudja a doki..
2022. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Persze. Én eltitkoltam, hogy az egyik lábam hiányik, és nem vette észre a vak orvos. De neked elmeséltem most az igazságot.
2022. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az allergiámat általában nem szoktam elmondani. Kb nincs munkahely, ahol nincs por, vagy pollen. Mert úgyis mindig rákérdeznek, hogy mire vagy allergiás.

És igen, gyógyszerrel kordában tartom. De nem akarom, hogy valaki ezért szívózzon velem.

2022. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondom meg mert akkor nem kapom meg a munkát. Amit kell látniuk azt ugy is látják az eesztben
2022. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés, hogy az adott munkakörhöz mi köze van a betegségnek. Pl. porallergia takarítónak nem igazán oké, de egy adatrögzítőnél abszolút irreleváns.

Vagy kinek mi köze a nőgyógyászati állapothoz. De mondjuk egy magas vérnyomás és magasban végzett munka nem kompatibilis.

Mondjuk egy eltitkolt betegség egy munkahelyi baleset esetén ciki lehet.

2022. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

"Mondjuk egy eltitkolt betegség egy munkahelyi baleset esetén ciki lehet"


Ha éhenhal mert nem kap alkalmasságit az jobb?

2022. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam a doki kérdéseire és ennyi. Nem hazudtam, de miért mondjak el dolgokat amikre rá sem kérdezett?
2022. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló teljesen igazad van!
2022. júl. 29. 20:15
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a múltkor volt 1 éves üzemorvosi vizsgálatom. Egy ideje szédelgek. Volt mri, neurológus, még nem derült ki semmi.

Azt mondták a munkahelyen,hogy el ne mondjam,mert nem kapom meg az alkalmasságot. Úgyhogy nem mondtam. De nem is lett volna mit igazság szerint.

Szklerózis gyanú van,de szerintem itt Nyíregyházán több év,mire diagnózist kapok.

2022. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!