Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okoz nap mint nap, hónapoko...

Borosuveg kérdése:

Mi okoz nap mint nap, hónapokon át a fejen és a mellkason fájó, besugárzó izomgörcsöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja kezdődött, hogy a fejemen besugárzó fájdalmat éreztem a fejtetőmön, a szemeim körül és a halántékomnál. Több hónapja tart már. A közös bennük az, hogy izomgörcsök okozzák, kívülről sugárzik be a fájdalom, tudom maszírozni és mindig szimmetrikusan jelentkezik a másik oldalt ugyan ott. Minden nap jelentkezik és elég kellemetlen. A mellkasom felső része is görcsös, amik szintén szoktak fájni.


Voltam vérvételen de semmi, magnéziumot,kálciumot, D vitamint szedek minden nap. Renszeresen sportolok. A háziorvos szerint stressz okozza, de nincs sztessz az életembe. Amikor elkezdődött, nem volt semmilyen változás az életemben.


Esetleg valaki tapasztalt hasonlótés kiderült, hogy mi okozza a görcsösödést?


Előre is köszi!



2022. júl. 30. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meg még arra gondoltam, hogy nem lehet hogy túltolod az edzést. Talán erdemes lenne kihagyni próbaképp pár napot hátha megszűnik.
2022. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezt is megnézem :)
2022. júl. 31. 10:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Esetleg nem megy rád ebben a hőségben, rendszeresen légkodni vagy ventillátor erősebben. Azok is okozhatnak ilyen tünetet. Pont ma olvastam egy cikkben.
2022. aug. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem, ahol élek nincs is légkondi, csak egy álló ventilláror van de azt is ritkán használjuk. A munkahelyen óvatosan használjuk a klímát.


Most szabadságon vagyok, de ugyan úgy jelentkezik a görcsösödés. Pl tegnap arra keltem fel, hogy a bordámon lent húzódik egy izom és eléggé fájt,ma meg mindkét oldalt a felső mellizmom görcsösödött be és mintha izomlázam lenne, de nem edzettem 4 napja.

2022. aug. 2. 09:24
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy vitaminos könyvben E vitamint is javasoltak izomgörcsökre.
2022. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket.


Nagyon úgy néz ki, hogy megvan a tettes. Nátrium-glutamát (E621) érzékenység.

2022. aug. 7. 18:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Nahát.....álmomban sem gondoltam volna, hogy van ilyen. Tanulságos volt. Köszi, hogy megírtad.
2022. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!