Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Edzés közben fejfájás?

Edzés közben fejfájás?

Figyelt kérdés
2-3 napja kezdődött. Eppen mellizom gyakorlatot vegeztem teljes erobevetessel, amikor hirtelen erős fájdalom keletkezett a fejem es a nyakam bal oldalan (inkabb a fejemnel). Hirtelen elegge megilyedtem, de aztan kicsit csokkent a fajdalom, ugyhogy folytattam az edzést. Ma ujra lementem kondiba, viszont amikor elkezdtem sulyzozni megint erosen elkezdett luktetni a fejem bal oldala. Eddig soha nem volt meg velem ilyen. Mitol lehet ez?

2022. aug. 4. 17:09
1 2
 1/12 Senior Séf ***** válasza:
28%
Magas zonulinszint.
2022. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Magas vérnyomás. Próbáld gyakran mérni, ha magasnak bizonyul (140/90 felett), akkor érdemes lemondani a nagy erőkifejtéssel járó sportokról.
2022. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyugalmi állapotban normális szokott lenni a vérnyomásom (elvileg), és 16 éves vagyok szóval nem valószínű h ez a problema
2022. aug. 4. 20:05
 4/12 A kérdező kommentje:
És egy hirtelen egy nagyobb megeröltetés után kezdett el fájni
2022. aug. 4. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam, a terhelésre adott válaszod még lehet hypertenziv, minden mondatoddal ezt támasztod alá. Én javasolnék egy kardiológiai kivizsgálást terheléssel, ha ilyen még nem történt életedben.

"És egy hirtelen egy nagyobb megeröltetés után kezdett el fájni"

Ezzel pedig különösen nem játszanék, most nem akarok rád ijeszteni.

2022. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kb. fél évente járok sportorvoshoz. Az ekg-m mindig tökéletes, a pulzusom és vérnyomásom pedig kicsit magasabb, nagy valószínuseggel azert mert amint belepek a rendelobe erzem h erosebben ver a szivem. Kb 3 eve futballozok, soha se volt fejfajasos problemam (legalabbis nem emlekszek ilyesmire)
2022. aug. 4. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi az a vérnyomás?
2022. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mar nem tudom, de gondolom nem olyan sok ha megadtak az engedelyt. A pulzusom eros terhelesnel (futas) ilyen 170 korul van
2022. aug. 4. 20:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Most oraval megmertem, 114/72
2022. aug. 4. 20:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Orrom pedig kb eletemben nem verzett
2022. aug. 4. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!