Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 oltást felvettem mégis...

3 oltást felvettem mégis koronavírusos lettem?

Figyelt kérdés
A tüdőmet kitudnám köpni annyira köhögök lázas is vagyok mindenem fáj stb. Most akkor az oltásnak igazából milyen haszna volt?
2022. aug. 25. 13:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok beoltva, Bp. belvárosában élve, napi szinten tömegközlekedést használva, semmi bajom nem volt mióta van ez a kovid mizéria.

Vond le a következtetést👍

2022. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
29%

Lehet hogy nálad pont semmilyen, lehet hogy sokkal rosszabbul lennél oltás nélkül. Ezt egyénekre lebontva sajnos sosem lehet utólag megmondani. Hisz nincs rá mód hogy egyetlen embert pontosan ugyanabban a szituációban mindkét féleképp leteszteljenek.

Az adatok alapján nagy általánosságban mondható el, hogy az oltottak enyhébb tünetekkel átvészelik, és kevésbé fertőznek. De ettől még természetesen az oltottak között is előfordulhatnak olyanok, akik elkapják, akik nagyon megszenvedik, sőt, sajnos akik bele is halnak az oltás ellenére is. Csak épp kisebb eséllyel.

2022. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
27%
Mi értelme tényeket leszavazni?🙊
2022. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy oltás nélkül már az intenzíven lennél, így most "megúsztad" ennyivel. Jobbulást!
2022. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
91%

Hát sajnos ez van, kitartás.

Sok vitamin, sok folyadék és pihi.

Nem akarlak elkeseríteni, de a köhögés és a fáradtság még hetekig is eltarthat, oltás ellenére is.

2022. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
23%
Én is három oltást kaptam( pfizert) az utolsót 2021. December 1-én. Kovidos meg július 18-tól voltam, kb 1 hétig. Sajnos az oltás hatása nálam elmúlt, mert 6 hónapnál később kaptam el a vírust. Én is elég szarul voltam, és a köhögés meg is maradt mint posztkovid tünet. Amúgy meg asztmás vagyok. Rosszabbul us járhattam volna. A 4-ik oltást is felveszem, mert az egész mizéria alatt még véletlenül se kaptam el, csak most nem olyan régen.
2022. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, ilyen gyenge az immunrendszered.


Én egy oltást se kaptam és nem tudok arról, hogy covidos lettem volna, lehet, hogy már rég tünetmentesen átment rajtam.


Szóval, szerintem a hiba benned van.

2022. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
42%

Az volt a haszna a (h)oltásnak,hogy szétroncsolja az immunrendszert és az ereket,szívet,nemi szerveket,májat,veséket.

De hát hiába mondtuk/mondjuk ezt,a többség a szláviknak,meg a pfizer által finanszírozott "tudomány"-nak hisz.Tudom,tudom,oltástagsdó,vírustagadó,laposföldes konteós vagyok,aki túl sok kemtrélt szívott be...jöhet a mínusz,hajrá,hajrá!!

2022. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
42%
Nem is értem mi ez a Covid cikrusz? Én az elmult 3 évben egyetlen egy oltást sem vettem fel! És tudtommal nem is voltam soha Covidos. De azért az is érdekes hogy akik kaptak 2 vagy 3 covid oltást. Azok meg Covidosok lettek? Azok akik meg nem voltak be oltva Covid ellen, mint például én sem. Azok meg el se kapták a Covidot? Ugye milyen érdekes?
2022. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
67%

2


Te vagy az,Szlávik?

Szépen felmondtad az "oltás" propagandát.

Bizonyíték,tények,adatok nuku,ezért szeretem az mrns génterápiát reklámozókat. :)

Bizony,sokan meghaltak,de oltáss nélkül sokkal rosszabbul is járhattak volna.

Az eső pedig az esernyőtagadók miatt esik. :) :) :)

Ja,csak poénból szednek ki vérrögöket az oltottak tüdejéből,meg poénból csak az oltottak hullanak és betegednek meg! :)

Szerintem elég egyértelmű 2 év után az,hogy mire is találták ki ezeket az "oltás"-nak álcázott injekciókat.

Bár egyesek még mindig hisznek a "covid" vallásban,a tények majd igazolják az oltatlanokat.

Sajnálom az oltottakat,de a tények tények maradnak,jobb lenne belátni,hogy mindenkit átvertek ezekkel az injekciókkal.

2022. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!