Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zöld híg széklet mitől lehet?

Zöld híg széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tudni illik hogy borzasztóan stresszes vagyok, pánikbeteg, 2 nap és megyek pszihológushoz. Emiatt (gondolom, de ha nem javítsatok ki) alig van étvágyam napok óta ahogy egyre rosszabb. Tegnap ettem kb 14.00 körül 4db tócsnit ( krumpli helyett cukkini volt lereszelve) este felé zabfalatokat kb ennyi. Ma ettem 3 körül szintén zabfalatokat csak egy pàr darabot, és 22.00 körül ettem tepsis főtt krumplit, oldalast, répát. Ezután kb egy órára teljesen zöld lett a székletem. Kb egy hete híg a székletem ( környezetemben mindenkinek szintén ment/ megy a hasa) szóval lehet vírus.. Vagy a nagy dózisban hosszantartó magnerot szedése miatt.( napi 6db, magnézium) A zöld szín mitől lehet? Nagyon rátudok parázni. Előre is köszönöm!
2022. aug. 28. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A cukinitől. Egyértelmű.

Ne haragudj de 6db magmerotot mi az istennek vettél be? Abból 1 sok ha rendszeresen szeded. A plusz magnézium eleve hasmenést okoz pláne ennyi. Plusz a stressz. Keresni sem kell az okokat. Ne szedj magnéziumot mert már semmi szükséged rá egy darbig mivel túladagoltad.

Van elég bajod erre még ráraksz egy lappáttal. :) vegyel bolus adtringenst és abból vegyél be. De ne 6ot!!! Csak 1et. :)

Semmi bajod nincsen. Jobbulást és kitartást. A pszichológus eskü nem fog bántani. Ne félj. ❤

2022. aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Napi 6db magnerotot ettél több napon keresztül? Ezt jól értettem? Az 3000 miligramm magnézium. Ezt miért csinálod? Szívritmus zavart akarsz előidézni kimerítve a kálcium tartalékaidat? Vagy mi a cél? Ezt a hasmenést nem vírus okozza hanem te csináltad magadnak ezzel az irdatlan magnézium mennyiséggel. Örülj hogy nem lett nagyobb bajod belőle. Ha zöldet eszel zöld fog kijönni belőled. Próbálkozz a ceklával ha a rózsaszín jobban tetszik. De addig még lesz egy narancssárga meneted a répától. Ne lepődj meg.
2022. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Hosszan tartó magnerot szedés napi 6db?! JÉZUS MÁRIA. mindenképp kórházban akarod végezni? Jól vagy. Ez borzasztóan nagy mennyiség. Csoda hogy csak hasmenésed van tőle és nem valami komolyabb bajod. Hagyd abba azonnal!

Egyáltalán milyen indittatásból jutott ez az eszedbe? Ez nem cukorka! A magmerot elve nagy dózisú magnézium ráadásul elég jól felszívódó formában. Napi 1 db is sok lett volna hosszútávon. 🙈

2022. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Milyen szerencsés vagy hogy az ipari mennyiségű magnézium fogyasztása után csak hasmenésed lett. Okozhat még émelygést, hányást, szívritmus zavart, alacsonyvérnyomást, alacsony pulzust és szívmegállást is.

Azért ezt a pszichológusnak is meséld majd el. Mert komoly probléma lehet a fejedeben ha marék számra szeded a magnéziumot. Inkább egyél rendesen kisebb adagokat.

2022. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi magmerot után senkinek nem lenne étvágya. Gyomrosavad kb nulla lehet. És egy elefánt is összefosná magát tőle.

Jól elintézted magad.

2022. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát. Az orvos írt fel ekkora dózisban magnerotot. Reggel 2, délben 2, este 2. Mivel szorongok 0-24, úgy gondolta hogy ez izom lazító hatással lesz az izmaimra, szivemre. ( A pulzusom elég sok, 100 körül van, ha épp kikészítem magam pszihésen akkor 120..) A vérnyomásom tök rendben van, a pulzus pedig a sok stressz, pánik, és pánikrohamok miatt.. Egyébként a magnerot leírásában benne van hogy lehet így szedni. Én sem szívesen szedem, nekem van ebből az egészből a leginkább elegem, de holnap màr nem kell ekkora dózisban szedni mert két hetet mondott az orvos. Köszönöm a válaszokat, így “megnyugodtam” hogy a magnerottól van.
2022. aug. 28. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg a stressztől. Már az egyik is elég lenne hozzá.

Azért van egy csomó gyógynövény is ami nyugtató hatású és nem okoz ilyen mellékhatásokat. Pl herbária nyugtató teakeverék. Meg lehet lapni vény nélküli nyugtatót is pl valeriánat ha nem akart a hazorvos frontint írni amire könnyű rászokni.

De ekkora mennyiségű magnéziumot nem tudom hogy gondolta hogy megetet veled.

2022. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!