Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen fajta szédülés-e volt...

Ilyen fajta szédülés-e volt valak1nek?

Figyelt kérdés

Édesapámnak van most ilyen visszatérő szédülés-e ami évente egyszer sajnos elő jön neki.


De most ez másfajta, mert enni inni nem akar, semmi étvágya, amit eszik vagy éppen iszik az távozik is hányás formájában. Lázas is volt a napokban, pont mikor elkezdődőtt és asszem meg6az első nap is, de azt nem tudom, hogy ehhez tartozik-e. Mostmár nem lázas, elmondása szerint, nem tudom, hogy mérte-e azóta. Mindössze 2 kiflit és 2 pohár teát ivott 2 nap alatt, de mondom ez távozott kb 10 perc múlva.


Régebben kristályok levállása okozta ezt a fülében, és volt is kórházban miatta. De nem tudnak vele mit csinálni állítólag, vagyis a kórházba ezt mondták, úgy tudom van egy torna is, de azt meg nem szeretné csinálni. Mellesleg, félünk hogy kiszárad, és akkor biztosan vissza kerül.


Volt a közeletelben ilyen valakinek?


2022. szept. 2. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

"úgy tudom van egy torna is, de azt meg nem szeretné csinálni"

Akkor nincs is miről beszélnünk.

Ez olyan mintha a gyógyszerét nem venné be.

2022. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!