Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történne, ha ilyen allapotb...

Mi történne, ha ilyen allapotban elindulnék kirándulni?

Figyelt kérdés
Szombat délután óta fáj a torkom, mintha üvegszilánkot ennék minden egyes nyelésnél, plusz 38 felett a lázam. Gyenge vagyok nagyon, egyszer ráz a hideg, máskor meg izzadok. Ha ilyen állapotban elindulnék kirándulni a hegybe, erdőbe konkrétan mi bajom lenne?

2022. okt. 3. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ne indulj el. Lázas beteg vagy. Ez most egy vírus. A környezetemben mindenkin átmegy. Én 3 nap alatt szopogatós Herbária tablettával kigyógyultam.
2022. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Olyan terhelést kap a szív és a tüdő ami lehet, hogy nem most, de később jelentkező maradandó károsodással jár.

Ezért kell az "ágynyugalom" és, hogy kuráld magad. A lehető leghosszabb amit tehetsz, ha kirándulni mész.

2022. okt. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs elidnulni, csak felmerült bennem a kérdés, hogy mi történne, ha ilyen allapotban elindulnék.
2022. okt. 3. 07:31
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, 40 fokos lázzal jönnél haza, ha hazaérnél, lehet, hogy annyira gyengének éreznéd magad, hogy lépni sem tudnál, taxival v. mentővel kellene hazavinni. A fekvés segít ilyenkor a szervezetnek, hogy tudjon gyógyulni.
2022. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!