Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi sérv lehet vagy valami...

Hasi sérv lehet vagy valami más elváltozás?

Figyelt kérdés

Üdv.

13 éve voltam jobb oldali lágyéksérvre műtve. Egy ideje arra lettem figyelmes, hogy a műtét helye felett viszont köldök alatt nagyjából félúton a medence irányában szúró/kellemetlen érzést érzek nehezebb tárgyak emelésekor, nem minden esetben. Ülés, állás, fekvés közben semmi dudor nem látható, nem érzékeny, nem fáj, normál esetben semmi tünetet nem produkál. Vékony testalkatú vagyok, kb semmi zsír nincs a hasamon. Ha hátra dőlök és befeszítem a hasam akkor egy dudor lesz látható, viszont mindkét oldalt nagyjából egyforma méretű. Ez az elváltozás lehet sérv, kétoldali sérv, vagy a vékony testalkatnál megfigyelhető ez a hason?



2022. okt. 3. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinaltal hasizom gyakorlatokat?
2022. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utóbbi időben nem de fizikai munkát végzek.
2022. okt. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!