Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hormonális alapú hajhullásná...

A hormonális alapú hajhullásnál (pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, PCOS) visszanő valaha az a haj, ami kihullott vagy csak megállítani lehet a további hullást?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen kezelést kapsz?
2022. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
140 grammos szénhidrát diéta, cukrot, tejet, fehérlisztet kerülnöm kell. 3x 30 perc edzés/hét. Gyógyszeres kezelés: napi 50 mg Euthyrox
2022. okt. 30. 23:56
 3/10 anonim válasza:
Szia! Mi történt Veled azóta?
2023. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3#: Javulok. Jobban érzem magam és a leleteim is jobbak. A fodrászom szerint sok babahajam van, amit én még annyira nem látok, de reménykedek.
2023. máj. 19. 15:07
 5/10 anonim válasza:

Mennyi idő után állt meg a hajhullásod?

Az nagyon jó ha jobban vagy :)

Megkérdezhetem, hogy a tejet miért kell kerülnöd? Sajtokat is, mindent?

2023. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

100%-ban azért nem állt még meg, de már közel sem hullik úgy, mint régen. Kb. 4-5 hónap után kezdtem észre venni, h mérséklődik a hajhullásom. (Igaz, a hajam fele el is ment.) Az orvos azt mondta, h ha a reggeli fésülködésnél 10 szálnál több nem hullik ki, akkor az már jónak számít. A tejet szerintem a tejcukor miatt nem ihatok, de tejtermékeket fogyaszthatok. Gyógyszeradagom

már 100 mg Euthyrox, amit fokozatosan emelt. Te is ezzel a betegséggel küzdesz?

2023. máj. 22. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdező hogy vagy?

Javult a hajhullàalsod?

Ugyan ebbe vagyok pm plusz mult heten vervetel.alapjan IR

Sajnos a hajam rettebetesen hullik...

Megàll ez valaha

Csak sirok mi lett a szep dus hajambol

márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Szia! Közérzetileg jól vagyok. A hajhullásom november, december, január, február hónapban teljesen megállt. Sokat dúsult vissza. Most tavasz közeledtével érzem, hogy kicsit megint hullik, de ez lehet természetes hullás is. Amit szedek rá is segített: Forcapil hajvitamin, Maltofer vastabletta és kollagén kapszula. A gyógyszeradagom napi 125 mg Euthyrox reggel.
ápr. 1. 10:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Amit még tudok tanácsolni, hogy próbáld a diétát tartani, amit előírt az orvos és sportolj lehetőségeid szerint. Mondanám a pihentető alvást és a stressz csökkentését is, de ezt én se tudom betartani. :(
ápr. 1. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy azóta?

Èn màr kb 3 hete szedem a mercformint az IR re plusz 75 mg sintroxine a pajzskirigyre... semmi vàltozàs...

Esetleg dàtumokban letudnàd ìrni gyogyszere kezeles es dieta mellett higyan alakult a vàltozàs?

Mert èn kezdem feladni

ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!