Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha megvan egy betegség mentáli...

Ha megvan egy betegség mentális oka, hogyan lehet meggyógyulni annak a segítségével?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalon egy listát betegségek mentális okával. Az benne az érdekes, hogy 1-1 betegség tapasztalatom alapján 100%-ban stimmel. Gondoltam, mindenkire mindent rá lehet fogni, azonban az olyan betegségeknél, amik nincsenek, olyan ok van megadva, ami nem áll fenn. Én nem mondom, hogy minden igaz, de többször átnézegettem, és érdekesnek tűnik. Nekem az a kérdésem, hogy ha tudok egy okot, és azt megszüntetem, akkor meg lehet valahogy gyógyítani? Olyanról még nyilván nem hallottam, hogy valaki meggyógyult 'mentális okkal'. Ill. hallani hallottam, de saját szememmel nem láttam, és amit hall az ember, az sem biztos, hogy igaz. Meg hát nem is nagyon terjed, hogy meg lehet így gyógyulni.
2022. okt. 13. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A betegségek nem fordíthatók vissza ugyanazon az úton, ahogy kifejlődtek.
2022. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Az a gond, hogy szerintem a legtöbb gyógyíthatatlannak mondott betegség gyógyítható, csak óriási biznisz van mögötte. Azon filózok, hogy hogyan lehetne.
2022. okt. 13. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd 100 év múlva rájönnek, hogyan gyógyítható.
2022. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is. :D Azért gondolkodok. Néztem ezt a Germán Medicinát is, de onnan is csak egyről hallottam videóban, hogy a gyógyulás útján van. Aztán hogy igaz-e...
2022. okt. 13. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Olvastam egy mellrákos nőről, akit a germánmedicinás "orvosa" lebeszélt az onkológiáról, csak végstádiumban ment el, mikor már az utolsó hetei voltak, nyilván nem gyógyult meg. Azt kell mondjam, a legtöbb természetgyógyász szélhámos, én is három közeli illetőt ismerek, akik ilyen végzettséggel "gyógyítanak", nyilván hinni akarnak benne, de kamu, amit csinálnak, sajnos.
2022. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan (hiteles) történet van, hogy vkinek rákot diagnosztizáltak, átgondolta az életét, a dolgait és mindenféle kezelés nélkül meggyógyult. (Tudom, tudom, le leszek pontozva 0-ra.) Természetesen senkinek nem javasolom ezt a megoldást. Ugyanakkor mi saját magunk rendelkezünk a testünkkel, tehát ha valaki ezt a megoldást választja, az is érthető és az is elfogadható.


Én főleg angol és amerikai nők ilyen jellegű gyógyulási történeteit olvastam egyébként.


Emlékeim szerint Beata Bishop is mindenféle jelenkori, modern tudományos orvoslás nélkül gyógyult meg. Mexikóba ment, ott próbáltak rajta segíteni vmi alternatív módszerrel, de nem tudtak. Hazament Angliába és ott valamitől, valahogy jobban lett, mára teljesen gyógyult. De más dokumentált esetek is bőven vannak.

2022. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Engem a cukorbetegség érdekelne. Hallottam amúgy a Louis L. Hay-ről is, de nekem ez mind olyan 'távoli', mint ahogyan előttem is írtátok. 6-os, olyan történeteket én is hallottam, de olyat is hallottam bőven, amilyet az 5-ös ír, hogy alternatív kezelésbe halt bele.


Azt nem értem, hogy ha bizonyos időjárásokkor alig kell inzulin - egyszer 'sikerült' inzulin nélkül is ennem - akkor miért nem lehet a szervezetet mindig olyan állapotúra állítani. Értem én, hogy ez nem ilyen egyszerű, de hát a hagyományos orvostudománytól szerintem hiába várjuk a segítséget. (Az már más kérdés, hogy az alternatív inkább még rosszabb.)

2022. okt. 13. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!