Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent: ( D7580 kód) A...

Mit jelent: ( D7580 kód) A vér és a vérképzőszervek egyéb meghatározott betegségei?

Figyelt kérdés

Ilyen BNO kódú leletet kaptam, de az orvos azt mondta, nem árulja el, mi bajom van. Azt mondta, majd kapok levelet a hematológiáról, és majd fölhív. Aztán elterelte a szót, hablatyolt valamit arról, hogy ne akarjak gyereket mostanában, és azt mondta, ha az amire gondol, jól gyógyítható. De ennél többet nem volt hajlandó elárulni. Azóta kutatom a netet, és már kikészültem teljesen!

Nagyon rossz a vérképem, nagyon magas az LDH, és a fehérvérsejt szám, a hemoglobin alacsony.

Mi bajom lehet??? Nagyon félek!


2022. okt. 26. 18:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

"ha az amire gondol, jól gyógyítható"

Nincs mitől félned, mert ha az, amire gondol, akkor meg fogsz gyógyulni.

2022. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez a BNO pont annyit jelent, ami oda van írva.

Az orvos meg amúgy leukémiára gondol, bár nem tudom, miért nem lehet ezt a beteggel közölni.

2022. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami jól gyógyítható leukémia
2022. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Úristen! Nem hiszem el! Nagyon félek! Miért nem mondta el vajon? Ebből ki lehet gyógyulni, vagy csak áltatott?
2022. okt. 26. 19:00
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet.
2022. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Semmi tünetem nincs, minden belgyógyászati leletem negatív, csak rossz a vérképem. Ki sem derül, ha nem megyek el vervételre.

Ennek van többféle fajtája? Tényleg ki lehet végleg gyógyulni? Hogyan kezelik?

2022. okt. 26. 19:05
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok féle vérképzőszervi betegség van, és igen valamelyik szinte 100%-ban gyógyítható, vagy ha nem is, akkor 20 évet el lehet élni vele. Majd ha jeleznek a hematológiáról, akkor többet fogsz tudni, és akkor megmondják mi a további teendő.
2022. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy idegeled magad a találgatással, aztán lehet, hogy semmi komoly bajod nincs. Ezért baj, hogy az orvos nem mondott semmit.
2022. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

20 év?? Jézusom! Még elég fiatal vagyok, kicsik a gyerekeim!

De hogyan kezelik ezt?

Én mit tudnék tenni? Nincs valami alternatív gyógymód?

2022. okt. 26. 19:10
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Baszki, azt sem tudjuk mi bajod van, és te sem! Milyen alternatív gyógymódot akarsz?
2022. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!