Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent: ( D7580 kód) A...

Mit jelent: ( D7580 kód) A vér és a vérképzőszervek egyéb meghatározott betegségei?

Figyelt kérdés

Ilyen BNO kódú leletet kaptam, de az orvos azt mondta, nem árulja el, mi bajom van. Azt mondta, majd kapok levelet a hematológiáról, és majd fölhív. Aztán elterelte a szót, hablatyolt valamit arról, hogy ne akarjak gyereket mostanában, és azt mondta, ha az amire gondol, jól gyógyítható. De ennél többet nem volt hajlandó elárulni. Azóta kutatom a netet, és már kikészültem teljesen!

Nagyon rossz a vérképem, nagyon magas az LDH, és a fehérvérsejt szám, a hemoglobin alacsony.

Mi bajom lehet??? Nagyon félek!


2022. okt. 26. 18:49
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Igen! Tiszta ideg vagyok! Már ezer féle dolog megfordult a fejemben, de mivel nem akarta megmondani, bepánikoltam!
2022. okt. 26. 19:12
 12/37 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel és kérdezd meg.
2022. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Én rákérdeztem, de lerázott, azt mondta, ők hívnak! Eleve a leletemmel 2 órát vártam, hogy bemehessek, és elmondja, mi van, de nem hívtak be, úgy kellett a nővérnek többször szólnom, hogy itt várok már órák óta, a többiek meg akik utánam jöttek, már rég hazamentek...
2022. okt. 26. 19:15
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el egy magándokihoz
2022. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Igen, ezen már gondolkodtam, köszönöm, nem tudom hova, kihez lenne érdemes, senkit sem ismerek.
2022. okt. 26. 19:19
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ismerni. Hematológiai szakorvosra rákeresel magánorvosok közt, és elmész hozzá. Vagy felrakod a leletedet webbeteg.hu orvos válaszol rovatba, és 3-5 napon belül válaszol rá orvos 600Ft-ért (sms-t kell küldeni)
2022. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj meg. Azért mert valaki leírta a leukémia szót nem biztos hogy az. Majd az orvos tájékoztat. Kívánom neked ne legyen baj, és ne idegeskedj!
2022. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Jaj istenem, de cukik vagytok!

Ha látnék leukémiás vérvételi eredményt valahol, legalább össze tudnám hasonlítani az enyémmel.

De akárhogy keresek, eddig nem találtam.

Azt hiszem fel fogok keresni egy másik orvost is másodvéleményért...

2022. okt. 26. 19:53
 19/37 anonim ***** válasza:
Mert a leukémia nem egyértelmű egy sima vérvételből.
2022. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Fehérvérsejt 26

Hemoglobin 105

LDH 689

Ezek miatt kellett Pestre mennem további vérvételre.

Vannak ezek mellett alacsony és magas mindenféle értékeim, de azt mondta az orvos, hogy a fehérvérsejtek száma magas, és a hemoglobinom túl alacsony...

Ezután már jóval szűkszavúbb volt, mikor a speciális vérvizsgálat megvolt.

2022. okt. 26. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!