Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent: ( D7580 kód) A...

Mit jelent: ( D7580 kód) A vér és a vérképzőszervek egyéb meghatározott betegségei?

Figyelt kérdés

Ilyen BNO kódú leletet kaptam, de az orvos azt mondta, nem árulja el, mi bajom van. Azt mondta, majd kapok levelet a hematológiáról, és majd fölhív. Aztán elterelte a szót, hablatyolt valamit arról, hogy ne akarjak gyereket mostanában, és azt mondta, ha az amire gondol, jól gyógyítható. De ennél többet nem volt hajlandó elárulni. Azóta kutatom a netet, és már kikészültem teljesen!

Nagyon rossz a vérképem, nagyon magas az LDH, és a fehérvérsejt szám, a hemoglobin alacsony.

Mi bajom lehet??? Nagyon félek!


2022. okt. 26. 18:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Utolsó: Negatív CRP-vel? Nem valószínű.

Ekső körben hematológiára mennék ezzel, az biztos.

2022. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki! Megjött az utolsó, FISH kromoszóma leletem, ami pozitív, úgyhogy CML.... 😭

Rettenetes hír, azóta teljesen összeomlottam, egyszerűen nem hiszem el! 😢

2022. okt. 29. 07:40
 33/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! De nyugi, kezelhető, minden rendben lesz!
2022. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Hogyan kezelik? Lehet tudni valamit róla?

Köszönöm a biztatást, de úgy félek!

2022. okt. 29. 08:45
 35/37 anonim ***** válasza:
2022. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyik barátom CML-es, kéthavonta megy kontrollra, szed talán kétfajta gyógyszert, de ennyi. Már 3 éve van neki, semmit nem vesz észre belőle, nem is foglalkozik vele... Nyugi, ez egy rendkívül jól kezelhető betegség. Nagyjából ugyanaddig élhetsz vele, mint akinek nincs ilyenje. Fel a fejjel, minden rendben lesz!
2022. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok!

Kicsit most megnyugodtam...

Vesznek ilyenkor mintát csontvelőből is, vagy elég vajon ez a molekuláris vizsgálat?

2022. okt. 29. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!