Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megharapott egy kóbor macska. ...

Megharapott egy kóbor macska. Lehet bármi komoly gondom?

Figyelt kérdés

Ma odajött hozzam egy kóbor macska aki az utcánkban lakik. Megsimogattam de megharapott.

Amint haza értem lemostam a sebet szappanal és tettem rá betadint.

Lehet bármi komoly bajom?



2022. okt. 26. 22:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
56%
Mielőtt orvoshoz mész gondold át, hogy mikor kaptál utoljára tetanuszt, mert nekem idén a sebészeten a doki azt mondta, hogy egy ideje (2-3 éve) beadott oltások már 5 évig védenek. 2x kérdeztem vissza, hogy biztos? Másodszorra már nem volt őszinte a mosolya, amikor igennel válaszolt. :-D
2022. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

Állatorvost kérdezz meg. Hívj fel egyet. Akkor megnyugszol.

De jól csináltad, amit csináltál. Ők is ezt teszik a rendelőben. Láttam. Ne izgulj, nem lesz semmi bajod.


Engem sokkal jobban aggaszt pl a poratka. Ami szinte kiírthatalan, udorítóan néz ki, és mindenki azzal alszik. Meg sok más egyéb élősködő, amivel együtt élünk a lakásban vagy tudtunkon kívül a testünkben van.

2022. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11


Bocsánat! Mellé nyúltam. Zöld kezet akartam. 👍

2022. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!