Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Diszlexia, viszont gyorsan...

Diszlexia, viszont gyorsan tanulok?

Figyelt kérdés

Üdv,


Kiskoromban még az iskolából küldtek el különböző helyekre diszlexia gyanújával, végül ki is derült, hogy diszlexiás vagyok.

Azt olvastam róla, hogy ez tanulási/olvasási nehézségeket okoz, és külön gond lehet az idegen nyelvekkel.

Ami érdekes, mert nagyon gyorsan tanulok nyelveket, és matematikából is nagyon gyorsan megértem/meglátom a dolgok lényegét.

Most akkor mi is ez pontosan?



2022. okt. 30. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki hasonló cipőben jár, nála tudom hogy azért, mert az olvasás nehézséget okoz neki, így inkább (már általános iskola elejétől kezdve) próbál megjegyezni minél több információt, teljesen érthető módon 😃 Ha belegondolsz logikus, így nem kell újra és újra elolvasnia azokat a dolgokat. Érdekes, hogy a memóriája és más képességei is elképesztően sokat fejlődtek így az évek alatt. Elképzelhető hogy nálad is valami ilyesmi a helyzet :)
2022. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!