Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek maradjak otthon?

Szerintetek maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Tünet: orrfolyás, tüsszögès.


De semmi más, nincsen lázam, nem èrzem betegnek magamat. Alap esetben mennèk dolgozni, a többi kollègát nem akarom vègig fertőzni, de nem tudom hogy most beteg vagyok vagy sem?


2022. nov. 2. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Húzhatsz maszkot, vigyél lázmérőt, vitaminokat szedhetsz, szerintem ez még nem betegség. Nem vagy allergiás valamire?
2022. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, málnától règen kiütèses lettem, de kinőttem...
2022. nov. 2. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ételallergia általában más tünetekben nyilvánul meg, de ha visszatérő tünetek ezek, lehet érdemes lenne egy allergia tesztet csináltatni, sokszor van a gyermekkori allergiáknak/betegségeknek köze azokhoz amik felnőtt korra alakulnak ki.


Egyébként én is simán bemennék dolgozni (ameddig jól érzem magam) max dobj egy NeoCitrant, aztán ha egy kis megfázásról van szó, az segít. Ez úgyis az a szezon amikor az emberek jelentős része küzd a megfázással 😃

2022. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!