Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a másnapossági tünetek...

Ezek a másnapossági tünetek eredhetnek valami komolyabb dologból is?

Figyelt kérdés

Kb fél éve a szokásos másnapossági tünetek (fejfájás,hányinger,hányás,gyengeség) mellé hozzá jött a komoly szintű álmatlanság és a mellkasi szúrás, nyomás , légszomj. Konkrétan arra várok ilyenkor hogy szívinfarktust fogok kapni...

Heti 1x iszok általában pénteken, az alkohol fogyasztásom úgy kb átlag fél-1 liter pálinka,whiszky,tátra, vodka között van...

Arra lennék kiváncsi tapasztal e más is másnaposságkor ilyen tüneteket...

A lényeg az inkább az hogy ez nekem is új, eddig olyan átlagos volt a másnaposság, most már kb ahogy mondtam azt hiszem megfogok halni, alvás paraliziseim vannak és konkrétan ivás után 3-4 nap depresszió.... xD



2022. nov. 7. 10:37
 1/8 A kérdező kommentje:
25éves vagyok és tényleg eddig enynire komoly nem volt soha, de már egy ideje ez van és megjegyzem szerintem sokkal durvábban is berugok ugyan annyi mennyiségtől xdd Ez a korral jár ?
2022. nov. 7. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"z alkohol fogyasztásom úgy kb átlag fél-1 liter pálinka,whiszky,tátra, vodka között van..."


Jézusom!😧

2022. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
ad #2: Nem a korral jár, hanem a májkárosodás mértékétől. Kérj egy labor beutalót a háziorvostól laborvizsgálatra. Bár, ha 25éves vagy és van munkahelyed, akkor a munkaegészségügyi rendszeres vizsgálaton ennek már ki kellett volna tűnnie.
2022. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem együtt...


Hanem ha pl pálinkázunk akkor egyedül meg iszok fél litert minimum

de már úgy kitapasztaltam hogy kb tök mindegy mit iszok (rövid) abból kell fél liter és kb 1 liter a max

2022. nov. 7. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az rengeteg!!
2022. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a semmirekellő válaszokat D:D:DD:D:D:D:D
2022. nov. 7. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
:(
2022. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!