Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez valami betegség? Massal is...

Ez valami betegség? Massal is megtortent mar? Táplálkozási zavar? Rákivánok ehetetlen dolgokra😂

Figyelt kérdés

Eleg furcsa kerdes lesz. 14 vagyok, 45 kg, sportos, koromhoz eleg erett. Alltalaban viszonylag egeszsegesen etkezem , ugyanabban az idopontban napi negyszer , neha par kimarad mert egyszeruen nem kivanom. Szoval mostanaban elofordul hogy kisse ehesen ranezek valami papirdarabra vagy fucsomora stb es elfog az erzes hogy de megennem...

Sosem volt semmi etkezesi zavarom. 😂😂 mitol lehet? Normalis??



2017. dec. 18. 21:07
 1/8 anonim válasza:
És meg is eszed?
2017. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bizarrnak tartok targyakat enni de papirt mar ettem😂
2017. dec. 18. 21:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet van hozza koze tartom magam a sok cigitol amit magyon kivanok
2017. dec. 18. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen betegség, de nem táplálkozási, hanem elme. Nem troll vagyok, komolyan mondom. Ritkán hallani, hogy valaki földet, papírt eszik, de ez nem normális. Kérd szakember véleményét, segítségét.
2017. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Várandósan még egész normális, olyan gyakori, de máskor sem extrém ritka, de azért kórosnak tekinthető, azt hiszem. S durván egészségtelen pár esetben. Kevés papírtól s pláne fűtől nem lesz bajod, de van, aki celluxot eszik meg ilyesmi...
2017. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

van aki poharakat, tányérokat is. van aki ceruzát és gémkapcsokat is. tv-ben láttam külföldi dilinyósokat.

ha ,már fü akkor vegyél madársalátát vagy ruccolát.

2017. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hianybetegseg semmi mas szerencsere
2017. dec. 21. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Vashiánynál előfordulhat :D bár elég bizar
2017. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!