Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vajon miért nem múlik el?...

Senki12345678 kérdése:

Ez vajon miért nem múlik el? már nagyon meg vagyok rémülve?

Figyelt kérdés

Amióta 4 hónapja (vagy lehet több) körülbelül beteg voltam, erős torokfájással azóta a torkom ilyen.. akkor kaptam antibiot is, mert azt mondta a doktornő, hogy tüszős mandulagyulladás, bar csak egy napig fajt a torkom.. tehát azóta a garatfalon apró-nagyobb hólyagok vannak és a manduláim is be vannak dagadva.. Azóta már visszamentem hozzá azt mondta gyulladt a torkom, ha faj szopogassak tablettát... hát köszi

Én azért aggódom, mert nekem nem volt azelőtt sosem ilyen a torkom.. csatolok képet

Annyira nem látszik rajta de a mandulákon kis gödröcskék vannak. Jövő hónapban megyek fül orr gégészhez hátha tud okosabbat mondani.. addig kérlek aki ért hozza szóljon hozza valamit, vagy ha valakinek volt már ilyen

És az egyik oldalon folyton megjelenik a mandulakő is..

[link]



2022. nov. 17. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha egy utána fotót is tudnál csatolni.
2022. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt ma fotóztam. Azóta ilyen a torkom
2022. nov. 17. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát pl. a Tantum Verde tabletta gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító és fertőtlenítő. A gyógyszertárban ilyesmi cukorkát keress és próbáld meg az orvos tanácsát követni.
2022. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gargalizálj langyos sós vízzel, naponta 3x.Az én torkom is ilyen szokott lenni,egész télen.De ne izgulj, sokaknak ilyen a torka.
2022. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Voltál már gégészeten,ha igen,mit mondtak a torkodra?
2022. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, sajnos csak januárra kaptam időpontot
2022. dec. 17. 22:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én torkom dettó olyan mint a tiéd,kértem időpontot én is a Gégészetre.Sajna nekem is csak január elejére tudták adni.Sokan vannak, pedig már alig várom.Nagyon kíváncsi vagyok mit mondanak majd a torkomra,meg a tiedre is!
2022. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 9-re kaptam idő pontot a gégészetre,már alig várom.Nyeléskor fáj a torkom most is és nagyon piros az egész garatom.

Te hogy vagy,milyen most a torkod?

2022. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta???
2023. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Voltam fül orr gégésznél, azt mondta valószínű valami folyton ingerli. Mondta, hogy lehet attól is, hogy orrsövényferdülésem van mert rosszul áramlik a levegő ettől kiszáradhat az orrom és a torkom. Szerinte a mandulákkal semmi gond nincs, lehet mandulakő mert elég struktúrált a mandulám, de nincs vele gond. Szerinte valami allergia okozhatja hatul a holyagossagot. Most abbahagyom az iqost hátha attól van, aztán meglátom mi lesz. Na meg azt is mondta, hogy lehet a gyonorsavtol, ha savas vagyok

Mondtam neki, hogy szokott savam lenni. Nagyjából ennyi:)

2023. jan. 18. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!