Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincsérv, vádlifájdalom?...

Gerincsérv, vádlifájdalom? Többi lent...

Figyelt kérdés
Sziasztok december elején iszonyú lábfájdalmam volt (előtte lévő hónapba csináltam röntgent ami alapján enyhe elcsúszás van az L5-S1 csigolyáknál) 10napig injekciós kezelést kaptam ami enyhítette a fájdalmat viszont nem múlt el. Reumatológus Mri-re nem küldött csak gyógytórnára amit jövőhéten kezdek,ha nemlesz hatásos akkor jön az Mri. A kérdésem gerincsérv esetén lehet vádlifájdalom+sarok zsibbadás,hátsócomb fájdalom? Az ülés sem megy 10-20 percnél tovább. (Barátom a google is,viszont ott többnyire trombózist ad be,ami nemtudom mennyire valós mivel ez a fájdalom 2hónapja tart,1hónapig elviselhető aztán volt a gond,hozzátenném a lábaim nem dagadnak,nem visszeresek). Természetesen dokit is megkérdeztem válasz lehet attól lehet nem. Sérvesek voltak esetleg ilyen tüneteitek?
2023. jan. 2. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Az ülőideget nyomja. Nekem is a bal lábam volt totálkáros.
2023. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ülőideg lefutása mentén jelentkező fájdalom jellegzetes tünet. Óvatos gerinctorna, séta jót tesz, diklofenák tartalmú fájdalomcsillapító is.
2023. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!