Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen kialakulhat valamilye...

Hirtelen kialakulhat valamilyen erzekenyseg 54 evesen?

Figyelt kérdés
Par hete nagyon kellemetlen, kinos tuneteket eszleltem, ami azelott sose volt. Fokozott belgazkepzodes. Akarmit eszek, elojon, azelott nem volt jellemzo. Vagy valtozokorban elojohet ilyen tunet is?
2023. jan. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bármikor kialakulhat bármilyen érzékenység/betegség, de ezt okozhatja banális probléma is. Például próbáld ki hogy lassabban eszel (lehetséges, hogy túl sok levegőt nyelsz).
2023. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Étel allergia/intolerancia bármikor kialakulhat. Ha régóta tart érdemes kivizsgáltatni.
2023. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
67 évesen lett tejallergiám. Addig imádtam a tejet. Sztem te is hanyagold egy ideig a tejivást, és ha elmúlik tőle, akkor az volt! Ha tovább erőlteted, bele is halhatsz.
2023. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, akármikor.
2023. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!