Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A legtöbb elhízott ember...

A legtöbb elhízott ember gyermekkorában is el volt hízva?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én leggyakrabban azt látom, hogy 35-40 körül híznak el.
2023. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. 15 palacsinta volt a minimum, amit megettem.

Sosem voltam 78-nál nehezebb a 188 centimhez. Ma meg 100 felett vagyok, norális érkezés mellett.

2023. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de szerintem ha valaki egész gyerekkorában túlsúlyos, akkor nagy az esély, hogy felnőtt korában sem fog ez változni.
2023. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van aki igen, van aki nem. Nőknél ugye a terhesség miatt is feljöhetnek a kilók, anyukám pl.majdnem 100 kiló volt a 160 centijéhez, azt mondta szinte gurult. És utána nehezen is adta le, mert hizékony fajta.


De ismerek olyat is aki már gyerekkorában is túlsúlyos volt, nem kicsit.

2023. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, itt a másik. Én nem tudom, komolyan az embereknek nincs más dolguk, csak más emberekkel foglalkozni, meg állandóan ezt az elhízást hajtogatni? Ez már beteges.
2023. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egészen fiatal felnőtt koromig olyan sovány voltam, mint egy élő csontváz. 2 éve kezdtem el hízni. Ha így folytatom, hamarosan duci leszek. Nő vagyok amúgy.


Unokatesóm, aki szintén nő, fordítva volt. Gyerekként nem kicsit volt kövér. Aztán kamasz korában lefogyott, most ő sovány.


Érdekes. 😃

2023. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

5. Mi van kövér vagy?


Kérdező:

nem feltétlen. Ellenben úgy többnyire igaz, hogy, aki gyerekként (nagyjából ált iskolás korában) kövér, az szinte mind az is marad. Az ilyen szerencsétleneket a dagadt szülei tömik degeszre, meg időnként a nagymama is besegít.

2023. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es


Azszép


Egyébként van aki túlsúlyos gyerekkorában és késöbb nyúlik, lefogy. Van aki pedig nem. Amúgy kajak Magyarországon foglalkoznak ezzel a legtöbbet.

2023. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen szerintem. Gyerekkorban mar nagyjabol lathato,melyik tipusba fog tartozni testalkatilag.
2023. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre konkrétan nem tudok statisztikákat, de a saját tapasztalataim alapján azt láttam, hogy inkább felnőtt korban híznak meg az emberek. Volt osztálytársak, gyerekkori barátok rengetegen vannak akik láthatóan elengedték magukat, miközben gyerekként vékonyak voltak. Én nagyon sovány voltam gyerekként, tizenévesen is borzasztóan vékony voltam, pedig rengeteget ettem, majd elkezdtem komolyan edzeni és hosszú évek munkája alatt 55 kg-ról 95 kg-ra sikerült felmennem szinte csak izomba. Aztán 25 évesen miután már nem figyeltem az étkezésre elkezdtem hízni és hiába van egy fejlett izomzatom, kövér vagyok.

Arról viszont van statisztika, meg kutatás, hogy azok akik gyerekként elhízottak nagyobb százalékban lesznek elhízott felnőttek, és ahogy telnek az évek úgy egyre kisebb az esély, hogy normális testsúlyuk legyen.

2023. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!