Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos fulladással elmenje...

Folyamatos fulladással elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma úgy keltem, hogy folyamatosan olyan érzésem volt, mintha nem kapnék elég levegőt. Mintha egy 10 kilós súly lenne a mellkasomon. Ez tart azóta is. Ha nagyot sóhajtok és koncentrálok, akkor egy-két levegővétel erejéig úgy érzem, kapok rendesen oxigént, de utána megint rossz. Más tünetem viszont nincs, szóval félek hogy elhajtana az orvos "csak nem akartál iskolába menni, aztán kitaláltál valami hülyeséget, mi?!" címszóval.

2023. jan. 22. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj el. Ha lehet, akkor iskolaidőn kívül. Ha van pulzoximétered és a véroxigénedet 90-nél kevesebbnek mutatja, akkor iskolaidőben is jogos orvoshoz menni.
2023. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjél mindenképp
2023. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az okozza itt a dilemmát, hogy hiába végzek háromnegyed kettőkor, mivel vidékről járok be, legközelebb 4-re tudnék az orvoshoz érni, addigra pedig bezár :| Maximum azt tudom kivitelezni, hogy az iskolában felhívom az orvost, megmondom mi a helyzet, aztán eldönti, hogy bemenjek-e,vagy hordjam ki lábon.
2023. jan. 22. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne iskolába menj, hanem az orvoshoz. Majd ad igazolást. Le kell szarni, ha megjegyzést tesz, nem az a dolga hogy kételkedjen, hanem hogy megnézze, mi bajod. A légszomj nem játék. Lehet, hogy csak banális oka van és tényleg semmi, de jobb megnézetni.

Azóta nem javult?

Próbáld meg azt, hogy jó mélyen kifújod a levegőt, aztán lassan szívod befelé, érzékel, ahogy a tüdőd minden kis pontját kitölti. Nekem ha néha légszomjam van, ez segít.

2023. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet asztma is. Menj el orvoshoz vele.
2023. jan. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy azóta?
jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!