Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek aki még negyedik oltás is felveszi még influenza ellen is beoltaja magát? ennyire buták az emberek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Egy rokonom pár hét külömbséggel covidos lett, először kicsit tobbféle tünettel, a másodiknál csak volt egy kétnapos hőemelkedése és meggyógyult. Nem baj hogy be volt oltva. Én a harmadikat tervezem felvenni a Heim Pálban. :) amugy kaptam influenzaoltast is ket hete
2023. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
há pedig a covi meg őli az enpereket nekem a szomszédóm meg hallt mer csak 3romszor vt be oltva én élek a 8 oltásal
2023. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Apám ilyen. Nem buta ember, diplomás, művelt, eléggé tájékozott. Az orvosokat isteníti, bármire rá tudják beszélni, minden oltást beadat, minden gyógyszert bevesz, ha azt mondják neki, hogy kell. Szerencsére nem lett eddig még baja. Nem tudom, volt-e COVID-os, sosem teszteltette magát, amikor náthás volt (ami meglepő számomra, mivel elég gyakran jár dokihoz). Eleinte engem is próbált rábeszélni az oltásra, de az utóbbi időben már nem hozza fel a témát. Eleinte ő volt a családunkban, aki a legjobban félt a vírustól, de mostanra úgy tűnik, megnyugodott.
2023. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dinnye2 válasza:
Szerintem nem kell túlparázni az oltást, de nem jön rosszul egy 4. Covid. Én 2szer vagyok beoltva, nekem ennyi elég, meg a Covid már amúgy is lecsengett. Influenzát is kaptam, de szerintem az fontos, mert én folyton beteg vagyok télen.
dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén miután pl miután Csollány is meghalt a covidban, már nem veszem olyan félvállról ezt az oltósdit.
dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!