Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetne megszabadulni...

Hogyan lehetne megszabadulni az extra szívdobbanásoktól?

Figyelt kérdés

4 éve kezdtem el érezni egy-két extra szívdobbanást stresszre. Általában akkor volt, amikor az egyetemen vizsgáztam. Csak néhány darab volt, majd ahogy lement a feszültség elmúlt. Nagyon ritkán fordult elő máskor is. Most nem ment jól az álláskeresés az iskola után, a mostani munkám is elég feszült plusz állandóan nyúzott vagyok, mert reggel 5:30-kor kelek és oda-vissza együtt 4 órát utazok. A buszon hazafelé állandóan bealszok annyira fáradt vagyok. Munka közben jelentkezik ez a hülye érzés, hogy üt egyet-egyet mindig kihagyásokkal. Általában hasfalamban érezem a verőérnél, nem is a mellkasomban.

Voltam már két különböző kardiológusnál, megcsináltak sima ekg-t, 24 rás holtert, terheléses tesztet, ultrahangot, vérnyomás mérést, meg is hallgatták, de minden normális. Az orvos szerint keressek pszichiátert.

Egyébként munka közben van ez szinte csak, ha hazaérek szinte teljesen elmúlik. Egyszer olyan stresszes voltam, hogy belázasodtam.



2023. febr. 4. 12:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem a stressz előtt sosem volt.
2023. febr. 12. 14:11
 12/12 A kérdező kommentje:

Amúgy voltam vérvételen is, amit megmutattam a kardiológusnak. A TSH sok volt, de az orvos szerint amíg nem okoz tüneteket addig rendben van.

Nem tudom nem-e ezzel függ össze, mert mióta felfedezték a magas TSH-t nagyjából azóta van, bár erre is véletlenül jöttek rá. Bár a streeszelésem is ugyanakkor indult, mint a magas TSH.

Érdekes ez a szrság amúgy, az egész internetet átböngésztem már, de sehol se tudnak olyat mondani, ami beválik.

Vannak tippek, hogy meditáljak, sportoljak, szedjek magnéziumot, aludjak többet, de csak nem tűnik el. Ha meg nagyon figyelem, akkor persze érezhetőbb. Persze az állandó stressz ami lappang bennem biztosan segíti. Ez pedig nem fog elmúlni valószínűleg orvosi segítség nélkül.

2023. febr. 12. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!