Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás miatt vagyok mindenn...

Szorongás miatt vagyok mindennap egész nap ideges, feszült, aggódó?!

Figyelt kérdés

Minden egyes nap felkelek és ugyanaz...ideges vagyok, feszült,semmi motiváció,semmi terv,csak az unalom,a szenvedés .

Másnak is van ilyen ?!

Nincs jó nap .

Csak a rossz...minden egyes nap ugyanaz, gyűlölöm.


2022. szept. 30. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Régen volt ilyenem, egyik nap elegem lett, elmentem kíváncsiságból konditerembe, azóta imádok odajárni, kiszakít a depresszióból.
2022. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet depresszió is keverve szorongássa, vagy tényleg szhar életet élsz. és ezen kéne változtatni, nem pedig címkéknek tanúsítani, elsőnek próbálj meg te változtatni, aztán kiderül hogy az akarattal vagy a mentális állapotoddal van a baj, ha nem jön össze sehogy sem, akkor utóbbi. #1 jó tanácsot ad, megfogadhatod azt is, ha kicsi szorongás, akkor a mozgás oldani fogja. Endorfint termel, az jó szorongásra. Fordulj egy szakemberhez biztosért. Nekem szorongásos zavarral, személyiségzavarral vannak jó napok is, hullámvölgy inkább mint állandó szhar.
2022. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nekem is

Egész nap csupa ideg vagyok szorongok félek rettegek.

Halálfèlelem stb de én tudom az okát amíg az nem oldódik meg addig nem tudok megnyugodni

2022. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és nem,nincs jó nap.

Csak kaki

2022. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1#

Neked is egész napos idegessèg?

Ezen segít a kondi ?

2022. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5. Igen, sosem szerettem a konditermeket a kövérségem miatt.

De direkt olyan programot kerestem, amivel kiléptem a komfortzónámból 😁

2022. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!