Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka a mindennapos...

Mi lehet az oka a mindennapos már akár reggeltől kezdődő fáradtságnak és a csökkenő szellemi készségeknek 16 évesen? Ez az egész több mint 6 hónapja tart.

Figyelt kérdés
Nehezemre esik koncentrálnom és ha nem csinálok napközi szundikálást még rosszabb, persze ez sem oldja meg a helyzetet.Nem tudok rendesen tanulni, programozni vagy olvasni.Egy éve egyből keltem az ébresztő hallatán, most pedig kell legalább 3 ébresztés. Mit tehetnék?

#alvás #fáradtság #koncentráció #Kognitív képességek gyengülése
2021. márc. 7. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány órát alszol átlagosan? Szedsz bármilyen gyógyszert? Mi a helyzet a folyadékbevitellel?
2021. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem tudom de lehet,amit rád rád erőltet a környezet az téged nem érdekel és tudat alatt így védekezel.


Most ebben magamból indultam ki én is így voltam 16 évesen.

2021. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Átlagosan megvan 7 óra, viszont 10 óra alvás után is jelentkezett néha ez a probléma. Gyógyszerekkel is próbálkoztam, Mg,lecitin, ginkgo biloba. Vízből a napi 1,5 liter simán megvan, mégis elég száraz a szám.
2021. márc. 7. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál többet mindenképpen. 2.5-3 liter folyadékot bevinni nem nagy dolog. 7-9 óra között aludj, ne többet, ne kevesebbet.
2021. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A környezetem szerencsére nem erőltet semmit sem, én vagyok az aki hajtja magát és ennek fényében meg bosszantóbb, hogy nem tudok úgy haladni, ahogyan kellene.
2021. márc. 7. 14:47
 6/8 anonim válasza:

Miért hajtod magad meg akarsz felelni a külvilágnak vagy minek?


Én kizárólag magamnak akarok megfelelni ezért boldog az életem,maximum annyi van,ha a külvilágból sok rossz visszajelzést kapok,akkor is csinálom tovább,maximum titokban magamnak.

2021. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kissé túloztam a hajtom szócskával, igazából vegetálhatnék is a környezetemet az sem akasztaná ki nagyon. Én viszont magamért szeretnék fejlődni és tenni érte legalább egy keveset. Alapvetően is egy elég lusta emberke vagyok pluszba még itt van ez a csodás "jelenség" így egy 6 órás online kurzusnak több mint két hét kellett. És nem a legnehezebb témáról szólt. Ami szomorúbb az, hogy egy 200-300 oldalas könyv elovasása 3 hónapba telt. Még a sorozatokban szereplő feliratok elolvasása is nehézséget okoz néha. Vagy nem jegyzem meg, vagy túl lassú vagyok, pedig régebb nem volt hasonló problémám.
2021. márc. 7. 14:59
 8/8 anonim válasza:
El fog múlni szerintem,ez ideiglenes,48 éves vagyok tudod hányszor volt ez velem,aztán vissza az egész,újra éledtem,itt nem a Ginko biloba a megoldás,elmúlik mondom.
2021. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!