Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet influenza?

Levyqee kérdése:

Ez lehet influenza?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdodott, fájt a fejem nagyon izzadtam, es fajt mindenem , 39C° lazam volt, alvassal toltottem az egesz napot ma lement a lazam de fáj a hasam és fosok is. A torkom nemreg kezdett el kicsit fajni. Ez lehet influenza ezekkel a tunetekkel?

2023. febr. 13. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet, terjed valami ilyesmi kórság. Nálam is így kezdődött három hete. Majd ráment a fülemre, kötőhartya gyulladast kaptam, és köhögésig hánytam magam, hangom egy hétig nem volt. Gyereknél és több ismerősnél ugyanez. Már csak köhögök így három hét után. A gyerekorvos influenzát mondott, valami szupi bakteriális felülfertőzéssel. Mondanom sem kell hogy kiraboltuk a patikát, annyi mindent szedtünk rá. Jobbulást.
2023. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!