Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beutaló alvási apnoe? Hogyan...

Beutaló alvási apnoe? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A háziorvos elküldött alvásvizsgálatra, megkaptam a beutalót és annyit mondott, hogy jelenleg csak két intézmény foglalkozik ezzel, a Honvédkórház és a Semmelweis.


Valakinek van valamilyen tapasztalata a fent említett intézményekkel kapcsolatban? Volt ilyen kivizsgáláson?


A honvédkórházhoz találtam telefonszámot, de a Semmelweis alváslaborba még ennyit sem...



2023. márc. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Jövő héten megyek az Országos Korányi Intézetbe, ott is van. Ott alszok egy éjszakát az alvásterápiás gépemmel aztán reggel kiértékelnek és ha kell állítanak rajta. Első alkalommal két éjszakát kellett ott lennem, most nem tudom hogy van.
2023. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Rákeresek!
2023. márc. 13. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A Honvédban jó orvosok vannak, de sokat kell várni. Tavaly 3 hónap volt a konzultáció, majd még 3 hogy bent alhass.
2023. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Végül felhívtam a Honvédkórházat, de konzultációt nem említettek, hanem megkaptam az időpontot amikor bent alhatok.


Pontosan mi volt a konzultáció? Felmérték, hogyha egyáltalán ki kell vizsgálni az alvásod?

2023. márc. 13. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
No igen, ha neked már mondták, hogy apnoe akkor megúsztad a konzultációt. Végül magánban voltam, és nekem mást hozott ki az alvásvizsgálat. Mikorra kaptál most időpontot?
2023. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Novemberre akartak időpontot adni, de amikor lekérték az adataimat és megemlítettem a súlyomat, akkor motyogott valamit és kaptam időpontot augusztusra. Fel voltam készülve, hogy kb ősz lesz, mert februárban olvastam itt, hogy akkor adtak időpontot szeptemberre.


Megkérdezhetem mit hozott ki az alvásvizsgálat?

2023. márc. 13. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ejha, szép. Nekem nyugtalan lábat állapítottak meg és az erre esetleg ható gyógyszert nem tudom szedni. Szóval nem lett megoldás. De az apnoe az más.
2023. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!