Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbélrák 22 évesen?

Vastagbélrák 22 évesen?

Figyelt kérdés
Január eleje óta minden székletemben vért láttam, az elején elég nagy mennyiségben is. Elmentem a háziorvosomhoz aki szekletvér vizsgálatot javasolt, az akkor negatív lett, valamint a laboreredményeim is rendben voltak. Februárban mivel még mindig fent álltak a panaszaim elkezdtem reparon kúpot használni mivel már korábban is volt aranyerem így azt gondoltam az okozhatja a vérzést. Amíg a kúpot használtam nem tapasztaltam vérzést, de amint abbahagytam újra véres volt minden alkalommal. Voltam azóta proktológusnál aki nem tapintott aranyeret sem egyéb kórosat. Tervezek elmenni tükrözésre viszont nagyon sokat kell rá még várnom és már eléggé kétségbe vagyok esve. Lehet hogy tényleg daganat okozza vagy valami más?

2023. márc. 22. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Allergia nem merult fel? Gluten vagy tej pl, altalaban ez a ketto okozhat ilyen panaszt, de lehet mas is.


Nekem a tejfeherje allergiam van es az okozta a veres szekletet.

2023. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi más tünet nincs? Pl hasgörcs?

A korodból, tünetből és abból ítélve, hogy a proktológus szerint nem aranyér, jó esélye van az IBD-nek.

2023. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalmas?
2023. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vélhetően nem rák, a 2-esnek igaza lehet.
2023. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!