Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet-e nyirokcsomó vagy...

Ez lehet-e nyirokcsomó vagy daganat?

Figyelt kérdés
2-3 napja mintha huzatot kapott volna a a balfülem, mert fájt egész nap, és mintha mintha éreztem volna a torkomban is, aztán valahogy elkezdtem tapintgatni a nyakamat és megtapintottam egy kicsi göböt a nyakam és az allkapcsom között valahol, bal oldalt, viszont az megvan a jobb oldalon is ugyanott csak épp, hogy a baloldali mintha épp egy kicsit nagyobb lenne, fájni nem fáj, de a sok tapintastol mintha zavaró érzés lenne (enyhén lehet mozgatni is mind a két oldalán), aztán elmentem a házi orvoshoz, belenézett a bal fülembe és mondta, hogy piros és kezd beduzzadni ( ez a tegnap volt), felírt antibiotikumot meg más orvosságot is, megtapintgatta a kis "göböket" is, a nyakam mindkét oldalán, és azt mondta, hogy azok a garat manduláim. Látni nem látszanak, szóval nincs kiragadva az állam és a nyakam közti rész, csak amióta megtapintottam be vagyok panikolva, asszem kezdek hipochhonder lenni, fogok is menni pszichológushoz ha ez így folytatódik, de mivel dohányzok is ezért minden rosszra gondolok mostmár. Igaz sosem tapintgattan ott a nyakamat szóval eddig nem vettem észre, lehet ezért furcsa nekem, de a baloldali mandula (ha tényleg mandula az) picit nagyobb mint a jobboldali, mindkettő mozog egyik sem fáj... A cigit tegnap le tettem, többet nem akarom szívni, 23 éves vagyok, de viszont az egyik barátomnak kezeletlen megfázás miatt 26 évesen lett a nyakán daganatja (rákos). A házi orvos azt mondta, hogy a nyirok csomodaganat vagy bármi más az nagy szokott lenni mint egy tojás, ez meg nekem ő szerinte a garat mandulám. Esetleg valami véleményt mondtok kérlek? Tudom, hogy lehülyéztek sokan de a neten csak rákról lehet olvasni akármi is a tünet és már parázok hogy mi van ha nincs igaza a házi orvosnak és valami komoly a baj...

2023. márc. 24. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Látatlanban már kaptál diagnózisokt meg hideget-meleget.

Kíváncsi lennék a végzettségükre.

2023. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!