Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan nyugodjak meg?

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy felfedeztem magamon egy csomót, a lágyekomon. Elmentem az orvosokhoz meg már le is van beszélve a dátum amikor ki veszik, nyirokcsomók megnagyobbodtak. Azt monta a hematológus hogy nem tudják ki zárni hogy nem daganat, mivel nincs semmi, de semmi tünetem amiket kérdezett. És lehet ez az én szegénységi bizonyítványom és teljesen vakon vagyok, meg nem is akarom meg kérdőjelezni az orvosokat, de nem úgy van hogy nem mindegy hogy jó vagy rossz indulatu a daganat, minthogy tobb kivizsgálás meg minden kell mielőtt ki veszik hogy be bizonyosodjon hogy az nem rossz indulatù és ki lehet venni? Attól tartok hogy baj lesz és meghalok vagy nem tudom, egyszerűen félek. Valaki akinek volt hasonló, tapasztalat vagy valami?

2022. márc. 17. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha mindenképp kiveszik a nyirokcsomót, akkor addig valószínűleg ezért nem vizsgálják tovább, mert a műtétet nem befolyásolja, de a kivétel után egészen biztosan megvizsgálják szövettani vizsgálattal, hogy vannak-e benne rosszindulatú sejtek, és ha ilyesmit találnának, akkor vizsgálnak és foglalkoznak vele tovább (ha nem rosszindulatú, akkor a kivétellel meg is oldódott a probléma). Látom viszont már régebbi a kérdés, van esetleg azóta fejlemény ha szabad megkérdezni?
2022. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!