Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Használt valaki olyan természe...

Használt valaki olyan természetes készítményt 2.típusú cukorbetegségre, amivel kordában tudta tartani a vércukorszintet?

Figyelt kérdés
Az étkezésem már kialakult, hogy megfelelően diétás legyen, de ez önmagában nem elég, már több dolgot kipróbáltam, de sajnos gyógyszeren kívül eddig még nem vált be semmi.

2023. ápr. 5. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes értékű növényi étrend! Ez a megoldás!
2023. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Törekszem arra is, de nem mindig sikerül 😅.
2023. ápr. 10. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, miket próbáltál már? Köszi, ha írsz.
2023. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a berberinről olvastam, hogy hatásos lehet. Még nem próbáltam, de rövidesen teszek egy próbát vele. Elvileg az inzulinérzékenységet tudja fokozni.
2023. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi.
2023. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és króm! Brutálisan hullott a hajam férfiként és addig jártam orvosokhoz, ameddig ki nem derült, hogy súlyos inzulinrezisztenciám van. Napi egy 500 mg-os metformint szedek esténként a diéta mellé, de a hajhullás nem enyhült. Egyes helyeken már rendesen kiritkult. Két hónapnyi króm fogyasztás után viszont szinte teljesen megállt, pedig előtte majdnem 2 évig minden hajmosásnál megtelt a fürdőkád alja hajjal. Decemberben voltam inzulinterhelésen, úgyhogy nem tudom azon javított-e.
2023. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6. Köszönöm szépen, hogy megírtad, nagyon rendes vagy! (#3, #5. vagyok.)
2023. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!