Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan természetes készítmény...

Olyan természetes készítmény ami normalizálja a cukorszintet?

Figyelt kérdés
Inzulinos vagyok diéta mellet tudtok olyan készitményt amitől normalizálodik a cukor szintem? Mert vagy túl alacsony vagy magas diéta mellet is.

2014. júl. 28. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

uborka

egy ismerősömnek bevált

2014. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olyan nincs... csak jól beállított, és betartott diéta..


nincs titokban nass, sörike, szörpike, hambi, stb...


szóval az önfegyelem..

ez nem kioktatás, csak magamból indulok ki...

bevált.


ha feltalálták volna, vagy ismerné az orvostudomány, akkor nem lenne cukorbeteg.

2014. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak, hogy a legfontosabb a kiegyensúlyozott és egészséges étrend, ugyanakkor én tudok egy olyan természetes gyógynövényről is, ami vércukorszint csökkentő hatással rendelkezik, s normalizálja a hasnyálmirigy működését. De mivel ez egy adaptogén gyógynövény és nem gyógyszer, nem működik mindenkinél azonos gyorsasággal és azonos mértékben. Ha érdekel írj privátban és részletezem.
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keserű uborka por (nálam semmi hatása nem volt)

Fahéj kapszula (állítólag)


Aztán az alkohol nagyon gyorsan leviszi a vércukrot és akár hipoglikémiát is okozhat, ezért veszélyes.


Sok dolgot mondanak még.

[link]


Mindezekkel együtt, szerintem be kell tartani az előírt és bevált kezelési módot a diétával és gyógyszer előírt formájával együtt.

2014. júl. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából diéta mellet is néha magas vagy túl alacsony nem tudom miért de így ingadozik, sok folyadékot iszok és betartok mindent ezért kellene valami ami kicsit kordában tartja és nem ilyen ingadozó lenne
2014. aug. 1. 06:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Van!

Én 2008-ban voltam cukorbeteg, már nagyon kómás voltam, amikor elmentünk háziorvoshoz, 35-ös volt a vércukorszintem amikor mérte a doktornő és mondta h azonnal irány a kórház.

10 napig voltam a kórházban, mondták h ez van, cukorbeteg vagyok és örökre az is maradok, örökre szúrnom kéne magam. Mondom az felejtős, nincs az az isten h én szúrjam magam. Ezért mindig a nővérnek kellett. Már nagyon utált az orvosom, kiabált velem mert nem akartam lőni magam. :D

Nézegettem oldalakat, h mi gyógyítja a cukorbetegséget és két fontos dolgot búvárkodtam ki a témából, az egyrészt krómhiány miatt, másrészt túlsavasodás miatt.

Akkor jött az h lehet h krómhiányom volt? Mivel én ellene vagyok mindenféle gyógyszer kinézetű bogyónak, inkább utánaolvastam miben van króm. Nálam a földimogyoró-zöldborsó jött be mint krómforrás, egyik nap héjas földimogyorót ettem vacsira (tartva a diétát, a megadott CH mennyiséggel) másik nap zöldséglevest sok borsóval.

És bevallom én régen nagyon egészségtelenül étkeztem, megettem minden sz.rt amit megkívántam.

A túlsavasodás is cukorbetegséget okozhat, sok szénhidrátos kajáktól savas lesz a vér, pl. ennek megnyilvánulása akinek vmilyen gombája van, de a repedezett bőr, sarok is erre utal. Savasító ételek a húsok, kenyér, tésztafélék, cukros dolgok, tejtermékek. Ezeket kerülni kell, a zöldségek lúgosítanak és a nyers gyümölcsök is!

Aki sok tejet iszik, az is sanszos cukorbetegségre, a benne levő kazein tejcukor miatt, mert olyan mintha cukros üdítőt innál.

És ami még leviszi a cukorszintet próbáld ki: Étkezés előtt mérd meg a cukorszintedet, írd fel, egyél, utána végezz valami jó kis testmozgást, ez lehet egy lépcsőmászás fel és le a tizedikről vagy egy félórás korzózás a városban. És így mozgás után, étkezés után 2 órával mérj megint cukorszintet.

Csak hasonlításképpen másnap szintén ennél az étkezésnél megint mérj értékeket csak annyi különbséggel, h most nem mozogsz étkezés után. Mennyivel lentebb megy a cukorszint amikor lemozgod a kaját. Én anno ezt csináltam, ettem ---> lesétáltam. Kórházból szabadulva, anyumat kértem meg h szúrjon, de az is csak 2 hétig tartott, mert a zöldség meg sétakúrám után 2 héttel a mesterséges inzulin már rendszerint 3-4 alá vitte le a szintet és attól lettem rosszul.

Ennyit a gyógyíthatóságról, ha vki érdekel még kérdezz.

2014. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!