Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menyire egészséges teljesen...

Menyire egészséges teljesen meztelenül aludni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az a természetes állapot, ezért miért lenne egészségtelen? Ha nem fázik az illetö, akkor nincs semmi probléma vele.

A környezet hozzáállása más téma, ha más is láthat, akkor nem illik teljesey meztelenül aludni - de ez nem egészségügyi oldala az egésznek.

2023. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Hát ha egész éjjel az 1-2 csepp elcsöppenő vizeletben akarsz fetrengeni, meg a finggal mindenkinél természetes módon távozó 1-2 gramm székletben is, akkor mehet.

Továbbá én fiúként el nem tudom képzeni magam, hogy nincs, ami tartsa a csomagot és minden hajnalban arra üvöltök fel, hogy egy fordulásnál épp készül eltörni a farkam.

2023. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, te lehet alvás közben behugyozol meg bekakkantasz, de egészséges embernél ilyen nem fordul elő 🤣 hát nem aludnék veled egy szobában 😅 te kis kakamanó
2023. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

3.

Már vártam, hogy valaki így sommázza. És akkor most olvass is utána, hogy valójában ezek a mennyiségek valósak alvás közben.

2023. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen nem igaz😅 milyen sötét emberek vannak...
2023. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meztelenül alszom évek óta. Nekem így kényelmes, nem is változtatnék ezen.
2023. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

5.

Természetesen igaz

[link]

2023. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves sötétkék!

Idézek a cikkből: ,,Az undorítóan hangzó vizsgálat rámutatott, hogy a tányérra fröccsent baktériumok nem voltak károsak, és a joghurtban található "barátságos" baktériumokkal voltak egyenrangúak."

Tehát konklúzió: nőjetek fel és fogadjátok el, hogy meztelenül aludni egészséges. De nyugodtan nézzétek utána, hogy milyen hatása van annak, ha valaki ruhában alszik, szívesen :)

2023. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

8.

Ruhában? Egy szál gatyában. Vagyis az összes előny a hátrányok nélkül.

Nézd, az ember legkésőbb 24 óránként lecseréli az alsógatyáját is, te meg ott fetrengsz a lepedőn, meg a takaróban 1 vagy több hétig, amit összedurrogattál, te tudod.

2023. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Öszintén szólva nem szokat éjjel durrogtatni.
2023. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!