Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék a gyomrommal,...

Mit tehetnék a gyomrommal, hogy egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy olyan problémám már elég kicsi korom óta, hogy néha mint derült égből villámcsapás elkezd irgalmatlanul égni a hasam. Az is előfordul, hogy hányingerem lesz, van hogy hányok is, esetleg hasmenésem lesz. Pedig a diétám minden nap szinte ugyanaz, csak az ebéd változik, szóval nem hiszem hogy amiatt. Emiatt az iskolában is ferde szemmel néznek rám, hogy ha ennyire beteg vagyok, hogy kirohangálok hányni akkor minek jöttem be, és az orvos is, hogy biztos csak bekamuzom, olyan isten nincs hogy ennyiszer rosszul legyek. Régen elég sokat vizsgálták a gyomromat, hordtak a szüleim orvosról orvosra, megállapítottak pár allergiát, de a lényeg az, hogy semmi nem lett jobb. A családban anyai ágon öröklődik a cukorbetegség, bár nálam nem mutatták ki, édesapám pedig irgalmatlanul savas, neki is rohadt sokat fáj a hasa. Szóval lehet hogy ezek is szerepet játszanak. Teljesen elvagyok veszve már, azt sem tudom milyen szakemberhez fordulhatnék.

2023. ápr. 25. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Stresszel hogy állsz?
2023. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Agykontrollal teljesen rendbe tudtam tenni a gyomor bél problémáimat, valószínűleg sztress okozta amit így kezeltem és használt a bajaimra is.
2023. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Ibs okozott ilyet.
2023. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!