Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy hipochonder lettem? :O

Lehet hogy hipochonder lettem? :O

Figyelt kérdés

A csaladunkban tortent egy halal eset.. en utana depresszios lettem es brutal eros szorongassal kuzdok. Allandoan figyelgetem magamat,ha gyorsan ver a szivem akkor arra gondolok,hogy szivrohamom lesz,ha normalisan ver akkor en ugy gondolom,hogy tul lassu es le fog allni egyszer. Lazasnak erzem magamat,de a homero nem mutat lázat. Ha faj a fejem akkor egybol az agydaganat jut eszembe es sokszor az is eszembe jut hogy lehet hogy meg fogok halni,ettol persze teljesen el vagyok keseredve. Szorongasos rohamamim is szoktak lenni. Mar méhnyak daganatot is be kepzelek magamnak mert szules utan most eloszor j0tt meg a menzeszem es nagyon keves,a hasam se gorcsol pedig mindig szokott amikor meg van a menzeszem..

Folyamatosan el kepzelem magam elott hogy vajon hogyan eshetett ossze a csalad tagom amikor megallt a szive es ez nagyon megijeszt. Eros belso felelmet erzek,nem tudok aludni,remalmaim vannak,fel riadok almombol. Egesz nap egnek a szemeim es nagyon rossz a kozerzetem. Mi lehet ez au egesz? A szemeim egesz nap konnyesek.. fogalmam sincs hogy mi lehet ez :( a torkom is faj es mar tobb mint 2 hete kohogok



2023. máj. 3. 23:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nehéz légzésem is van és gombóc a torkomban..
2023. máj. 3. 23:06
 2/15 A kérdező kommentje:
Utána néztem,hogy milyen az,amikor valaki haldoklik.. már semmi nem hatásos rám. Egész nap rossz kozérzetem van,bármit is csinálok..
2023. máj. 3. 23:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nem haldokolsz, csak annyira megérintett ez téged, hogy szerintem pánikbeteg lettél, vagy szimplán csak szorongsz. Nemtudom mennyi idős vagy, de nyilván felnőtt ha szültél már. Kell keresni egy jó pszichológust, ő fog neked segíteni. Ha gondolod írj üzenetet, beszélgessünk.
2023. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Holnap tudunk beszélni ha neked is jó :)

Mikor fog ez az egesz elmúlni? Ez az egesz napos rossz kozerzet es a belso felelem? Hogy ertessem meg magammal,hogy nem fogok meghalni es nincs daganatom? Borzaszto ez az egesz .. :(

2023. máj. 3. 23:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Allandoan be villanak félelmetes képek es olyan mintha az agyam beszelne hozzam..
2023. máj. 3. 23:17
 6/15 anonim ***** válasza:
1es vagyok, nekem akkor múlt el, amikor kivizsgáltattam magam, és realizálódott bennem, hogy tényleg nem vagyok beteg. Írj majd holnap ha gondolod.
2023. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindig elottem van az a csalad tagom,aki meghalt es már félek is tole :(
2023. máj. 3. 23:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyszer mar ki vizsgaltak januar vegen. Ekg-t csinaltak meg vervetelt. Akkor azt mondtak hogy nincs semmi bajom. Panikzavart álapítottak meg . De azota nem voltam orvosnal
2023. máj. 3. 23:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy melegnek érzed magad, de nem vagy lázas, mindenkivel előfordul, velem is. Fejfájás is gyakori panasz, front, kevés folyadék, stressz, ezer másik ok a daganaton kívül. Gombócérzés valószínűleg attól van, hogy kicsit sok a savad, így hat rá a stressz. Valószínűleg te ide már kevés vagy, keress fel pszichológust hogy segítsen mielőtt minden napod tönkreteszi mégjobban.
2023. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyszer le tudtam gyozni,teljesen jol voltam. De vissza tért és azóta én már valoban keves vagyok hozza. Sehogy nem tudom legyozni. :(
2023. máj. 3. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!