Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy hipochonder lettem? :O

Lehet hogy hipochonder lettem? :O

Figyelt kérdés

A csaladunkban tortent egy halal eset.. en utana depresszios lettem es brutal eros szorongassal kuzdok. Allandoan figyelgetem magamat,ha gyorsan ver a szivem akkor arra gondolok,hogy szivrohamom lesz,ha normalisan ver akkor en ugy gondolom,hogy tul lassu es le fog allni egyszer. Lazasnak erzem magamat,de a homero nem mutat lázat. Ha faj a fejem akkor egybol az agydaganat jut eszembe es sokszor az is eszembe jut hogy lehet hogy meg fogok halni,ettol persze teljesen el vagyok keseredve. Szorongasos rohamamim is szoktak lenni. Mar méhnyak daganatot is be kepzelek magamnak mert szules utan most eloszor j0tt meg a menzeszem es nagyon keves,a hasam se gorcsol pedig mindig szokott amikor meg van a menzeszem..

Folyamatosan el kepzelem magam elott hogy vajon hogyan eshetett ossze a csalad tagom amikor megallt a szive es ez nagyon megijeszt. Eros belso felelmet erzek,nem tudok aludni,remalmaim vannak,fel riadok almombol. Egesz nap egnek a szemeim es nagyon rossz a kozerzetem. Mi lehet ez au egesz? A szemeim egesz nap konnyesek.. fogalmam sincs hogy mi lehet ez :( a torkom is faj es mar tobb mint 2 hete kohogok



2023. máj. 3. 23:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nyugtatot kell be szednem ahhoz hogy jobban legyek.. ijeszto gondolataim vannak
2023. máj. 3. 23:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedd a nyugtatót addig, amíg eljutsz az orvoshoz, csak keresd fel minél előbb.
2023. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget! De hogy hol tudsz azt sajnos én sem tudom! Lehet a házi orvosod tovább küld. Egyébként nem árt tudni,hogy a szülés után sokaknál előfordul,hogy a menstruáció ha megjön nem fáj semmi. Nekem a lányom után volt így. Meg sem éreztem. A fiam után viszont már érzem,hogy megfog jönni. Minden jót neked 🙏
2023. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó voltam. Egyébként nálam is vannak sajnos problémák. Fájt a mellem és a bimbom több mint 3 hétig elmentem nőgyógyászhoz, ő tovább küldött mammografiara + Uh onnantól kezdve nem volt megállás. Éjjel nappal bújtam a netet a mellrák tüneteiről. És ha olyat olvastam akkor megijedtem,egész nap sírtam a kis gyerekeim előtt,hogy én mellrákos vagyok,és tuti van valami. (Igaz mammografiat nem csinalt az orvos de Uh-t igen) most az van hogy a hónaljamat nem nézte át és én úgy érzem megvan dagadva a bal oldali. Most ezért aggódom erről olvasok éjjel nappal,félek keresem a nyirokcsomót. Szerintem a második fiam után traumát éltem meg! És vagy valami nincs rendbe fejben vagy tényleg nem oké valami. De addig megyek amíg nincs egy mammografia és újra egy UH plusz a hónaljamat is át nézetem. Szörnyű érzés alig várom ferjem haza jöjjön mindig munkából mert úgy érzem akkor vagyok rendbe és biztonságba… valami a toronybannem oké. Szerintem. Ezt azért írom le hogy tudd nem vagy egyedül
2023. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!