Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a hasi tunetek milyen...

Ezek a hasi tunetek milyen betegsegre utalnak?

Figyelt kérdés
Ebredes utan hasi diszkomfort ami par percnel nem tart tovabb. Nem fajdalom, hanem emelyges, ajulas kozeli allapot,ami azonnal elmulik, foleg ha felkelek. Emellett mell alatti fajdalmaim szokotak lenni napkozben, meg a bordak alatt is fajni szokott. Eves utan muszaj ledolnom mert feszit, es ulni se birok sokaig, mert akkor is feszulest erzek. Fekvo helyzetben jobb. Akkor szinte tunetmentes vagyok. Van mikor ég is, es sokszor levegot sem kapok. Beszed kozben is elfogy a levegom. A szekletem is egy ideje sarga, van amikor sargas zold es nyalkas. 4 honappal ezelott hasi serulesek ertek, also bordak is tortek. Ez nem tudom mennyire szamit, koze van e hozza. Nem tudom eldonteni hogy ez serulesbol adodo, vagy alami izomszakadas, serv, vagy esetleg fertozes. Szerintetek? Volt mar valaki ilyen tunetekkel?
2023. máj. 9. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Fontos lenne, hogy orvos megvizsgáljon és egy hasi TC -re küldjön!
2023. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Max3000
2023. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hasi ct megvolt, negativ
2023. máj. 9. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mielőbb. És mindenképpen mondd el (ha nem tudja) hogy milyen sérüléseid voltak.
2023. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elmult honapokat orvosokhoz jarassal toltottem. Meghalljak azt a szot hogy legszomj akkor azt mondjak psziches. Meg altalaban amikor gasztroenterologiara megyek akkor az sebeszhez kuld, az meg vissza gasztroenterologiara. Kb 15x voltam mar orvosnal az elmult honapokban.
2023. máj. 9. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:

És semmi se derült ki? Minden negatív?

Próbáltál másik helyre, másik orvoshoz menni? Magán?

2023. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindig masikhoz mentem. Meg helicobacter eredmenyre varok, de hat annak ketlem hogy ilyen osszetett tunetei lennenek.
2023. máj. 9. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Vérképet csináltattál? Nem vagyok orvos de nekem ez májproblémának tűnik.


" mell alatti fajdalmaim szokotak lenni napkozben"

Melyik oldali mellről beszélünk? És melyik oldalon volt a bordatörésed?

2023. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindket oldalon volt a tores es mindket mell alatt faj. Maj ertekek kisse emelkedettek, de nem kiugroan magasak, csak normal tartomanyon kivuli. Mik azok a tunetek amikrol a majra kovetkeztetsz? A szeklet? Koszi a valaszod.
2023. máj. 9. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, a székletből gyanakodtam a májra, de a helyzet ennél valószínűleg bonyolultabb. Valószínűleg a sérülés után nem jól gyógyult be valami, és az okozza ezt.


Ne add fel az orvoshoz járást, bár lehet jobban jársz ha elmész magánba (persze ha van rá pénzed). Államiban látják hogy bonyolult a probléma, sok munka lenne vele, és inkább átpattintanak a másik osztályra, hogy legyél az ő problémájuk. Meg gyorsan is kell haladni, mert ha 100 beteg ül még kint a folyosón, akkor a doki nem engedheti meg magának, hogy alapos legyen és mindennek jól utánakérdezzen, mert akkor sose végez. Inkább ímmel-ámmal, de legyen minden beteg ellátva valahogy. Aztán persze a bonyolultabb esetekben szenved a beteg hónapokig, mire kiderül mi is a baj. Egy ismerősöm így járt nemrég, több mint egy évig voltak furcsa gasztrointesztinális tünetei, azt hitték Crohn, aztán végre kiderült hogy ja nem, mert krónikus vakbélgyulladás.

2023. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!