Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet,hogy agydaganatom van?

Lehet,hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés
5 hónapja pánikrohamokat kaptam,be vittek a surgossegire ott csinaltak vervetelt,ekg-t , jók lettek az eredmények. Azt mondták,hogy pánikzavar. De én azóta is szinte minden nap szorongok es tiszta konnyesek a szemeim. Utana olvastan hogy az agydaganat okozhat szorongast es panikrohamokat. A fejem is nagyon faj es sokszor zavarodott vagyok de az orvos csak annyit irt a papírra hogy pszchies zavar a fejben.. miert olyan biztos benne hogy nem agydaganat? Szerintem a szorongasos panikrohamnak nem kene minden nap jelentkeznie. Es azt sem ertem hogy miert konnyezik a szemem. Egy fej vizsgalatra igazan elkuldhettek volna,de nem,ők szakemberhez kuldtek tovabb,mert ez panikroham.. szerintem meg a vervetel nem volt eleg az nem is mutatja ki ha a fejembe van valami. Es még a nyugtato se jo a szorongasomra,es depresszios is lettem. Halálfélelmeim vannak,nem vagyok jol. Ha be megyek a korhazba ugyse fognak komolyan venni megint azt fogjak mondani,hogy pánikzavar.. :( nem tudom,mit csináljak

2023. máj. 26. 17:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy meg fogok halni. Depressziós lettem vagy mi ez? Egyre jobban megijeszt a halál,haldoklás gondolata
2023. máj. 26. 18:26
 12/28 anonim ***** válasza:
77%
Itt senki nem tudja a távolból megoldani lelki problémáidat.
2023. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Akkor ez most depresszio?
2023. máj. 26. 18:33
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Laikusok vannak itt, nem szakorvosok és pszichológusok, egyetlen szakember se diagnosztizálna pár mondat alapján.

Menj el személyesen és vizsgáltasd ki.

2023. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%
A pánikroham jelentkezhet napi szinten többször is. Tudom, mert érintett vagyok a témában. Gyógyszerre lesz szükséged. Én is először neurológushoz mentem. Ő pszichiáterhez küldött. Azért képzeled, hogy daganatod van, mert sokféle tünetet produkál a pánik. Nem sorolnám fel, mert holnap már ezeket is éreznéd...Az agy nagy gané tud lenni egy depressziós, pánikos ember esetében. Viszont, van megoldás.
2023. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Értem. Es a gyogyszert orokre szednem kell majd?

Akkor azert kepzelek be magamnak betegsegeket,mert panikbeteg lettem?

2023. máj. 26. 18:52
 17/28 A kérdező kommentje:
Annyira már nem pánikolok be ha jön egy tünet. A szemeim is ez miatt lehetnek konnyesek?
2023. máj. 26. 18:53
 18/28 anonim ***** válasza:
63%
Igen, azért képzelsz ilyen dolgokat. A gyógyszert nem tudom mennyi ideig kell majd szedned. Nekem segített. Igen, a szemeid is ezért könnyesek. Kitartás! Nem egyszerű menet de, szakember tud segíteni és teljes életet élhetsz.
2023. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hmm. Bárcsak vissza kapnám a régi életemet. Megkaptam mindent amit akartam és mégis pánikbeteg lettem. Tonkre teszi a mindennapjaimat ez az alattomos betegség :/ már nem birom. Csak a gyerekeim miatt nem adom fel. Ha ők nem lennének en már nem élnék. Minden reggel ugy kelek fel,hogy mi ertelme van igy az eletnek... ez egy orokre szolo betegseg????
2023. máj. 26. 19:04
 20/28 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon divat most ez a pánikroham meg depresszió. Menj el dolgozni ami leköti a fölösleges energiáidat és meglátod elmúlnak.
2023. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!