Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet,hogy agydaganatom van?

Lehet,hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés
5 hónapja pánikrohamokat kaptam,be vittek a surgossegire ott csinaltak vervetelt,ekg-t , jók lettek az eredmények. Azt mondták,hogy pánikzavar. De én azóta is szinte minden nap szorongok es tiszta konnyesek a szemeim. Utana olvastan hogy az agydaganat okozhat szorongast es panikrohamokat. A fejem is nagyon faj es sokszor zavarodott vagyok de az orvos csak annyit irt a papírra hogy pszchies zavar a fejben.. miert olyan biztos benne hogy nem agydaganat? Szerintem a szorongasos panikrohamnak nem kene minden nap jelentkeznie. Es azt sem ertem hogy miert konnyezik a szemem. Egy fej vizsgalatra igazan elkuldhettek volna,de nem,ők szakemberhez kuldtek tovabb,mert ez panikroham.. szerintem meg a vervetel nem volt eleg az nem is mutatja ki ha a fejembe van valami. Es még a nyugtato se jo a szorongasomra,es depresszios is lettem. Halálfélelmeim vannak,nem vagyok jol. Ha be megyek a korhazba ugyse fognak komolyan venni megint azt fogjak mondani,hogy pánikzavar.. :( nem tudom,mit csináljak

2023. máj. 26. 17:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%
#20. El sem tudod képzelni és ne is akarjad, hogy mit él át.
2023. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Aha igen.. dolgozni 4 kicsi gyerek mellett . A legnagyobb ellenségemnek se kivanom hogy átélje azt amit én..
2023. máj. 26. 20:13
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Szemtünet és pánik lehet pajzsmirigy betegség!! Azonnal vérkép.
2023. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Volt már vérvételem január végén. Nem találtak semmit
2023. máj. 27. 10:07
 25/28 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy pszchiés betegség
2023. máj. 27. 10:10
 26/28 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is azt mondta a doktornő a kórházban hogy nem egyforma a két pupillám, így elküldött agyi CT-re, de nem volt semmi baja az agyamnak. A szemeid könnyezhetnek attól is ha szárazak, tudom furcsán hangzik, de van ilyen, műkönny megoldja. Persze okozhatja allergia is, vagy könnycsatorna elzáródás, meg kell nézetni szemészeten.
2023. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha azt mondták,hogy pszichés betegség akkor, pszichiáter biztosan tudna segíteni. Egy próbát megér.
2023. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyik munkatarsamat is depresszioval és szorongassal diagnosztizaltak. Aztán egyre többet fájt a feje, mellé beszélt, a szék mellé ült stb.. Így kért neki a phsziatria agyi ct-t. Agy daganat. De ennek ezer tünete van. A phsziatriara ha jársz akkor ott az orvos ha észrevesz valamit ugyis elkuld vizsgálatra. Egyébként a szorongás nagyon is tud hipochandriába átváltani. Sajna tapasztalat.
2023. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!