Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem jó a pulzusom mit tudok...

Nem jó a pulzusom mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

19/L

Legtöbbször 80-90 a pulzusom fekvő helyzetben is de most délután óta érzem hogy kicsit fura. Egész nap nem érzem magam teljesen jól mintha szédülnék vagy nem is tudom. Mindenesetre megmértem a pulzusom és 100 valamennyit számoltam. Na ez gondolom biztos nem jó főleg nem fekvő helyzetben.

Mit tudnek ezzel csinálni?

Bajt jelez ez? Vagy lehet csak mert egesznap nem érzem magam valami jól?



2023. júl. 10. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz. Ugye szorongó vagy? Ma egyébként hidegfront volt, más is rosszul volt.
2023. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Mondhatni hogy pánikbeteg vagyok de ez egyre kevésbé fordul elő. Esetleg ez tudatalattiban is generálhatja az ilyen problémákat?
2023. júl. 11. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. A pánikbetegségedet pszichológussal kell kezeltetni.
2023. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy, azért is magas a pulzusod. Magadnak generálod. Menj pszichológushoz.
2023. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a pánikbetegség okozza. Tapasztalatból tudom, hogy sok orvos szereti ezzel lerendezni a problémákat, hogy "oh. Biztos pánikbeteg. Ne idegeskedjek annyit" holott komoly egészégügyi probléma is lehet. Sajnos nálunk államiban nem foglalkoznak ilyenekkel..kinevetnek..ha bemész. Hogy magas a pulzusod. Javaslom egy normális magán kardiológus felkutatását, aki érdemben meg tud vizsgálni. Ha nincs fizikális bajod, akkor valóban okozhatja a pánikbetegség. De ne hagyd magad letudni ezzel. Azért mondom ezt. Mert egyszer engem is le akartak tudni ezzel. Többször mentem be hasonló panasszal. A doki feszt elküldött, már össze is vesztünk. Szerinte panikbeteg voltam..én meg mondtam neki H biztosan nem. Majd magánban kivizsgálták és egy súlyos szivproblemara derült fény. Amire álmomban sem gondoltam volna ilyen fiatalon. Most szívesen visszamennek ehhez a korábbi dokihoz és megkérdezném..hogy pánikbetegség mi?
2023. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!